PDA

View Full Version : probleme cu itunes

TcKAn0Nim
12-18-2012, 12:15 AM
Salut ! Am o problema cu itunes. Nu mai reusesc sa instalez aplicatii de pe pc prin itunes. cand incerc sa bag o aplicatie mi'o arata in itunes dar nu mai imi arata ca o instaleaza ce pot sa fac care ar fi problema?

dancapitan
12-18-2012, 11:31 AM
Probabil de la jailbreak...iar dacă nu, Óncearcă un restore

Protektor
12-18-2012, 11:38 AM
Ai autorizat pc-ul, ai jailbreak sau ce fel de aplicatii, luate din iTunes? itools ai incercat?

TcKAn0Nim
12-18-2012, 12:48 PM
pc'ul e autorizat , telefonul e JB , aplicatii luate de pe net , pina acum cateva saptamani mergea nu avea nici un fel de problema.

@dancapitan : daca ii dau restore nu se intampla nimic cu telefonul? tin sa mentionez ca e un iphone 4 decodat cu gevey sim. sunt cam nou in domeniul iphone deci nu prea le am. luati'ma usor. Va multumesc !

Protektor
12-18-2012, 11:27 PM
click dreapta si transfer purchases sau instaleaza din Cydia appsync conform ios ce il ai. Nu trebuie restore ca nu faci nimic. cam atat despre aplicatii crack.

L.E. cam despre ce aplicatii e vorba?

mikeru
12-18-2012, 11:32 PM
Probabil de la jailbreak...iar dacă nu, Óncearcă un restore

data viitoare s.ar putea ca un user sa faca ce ii spui, fara sa s gandeasca la gevey. vei plati tu decodarea respectiva, daca.si bușește basebandul decodabil?

considera acest post un avertisment. daca dai sugestii, gandeste.te pana la capat si ori il intrebi detalii, ori dai toti pasii, in functie de ORICE posibilitate.

/m.r.
Sent from my iPad using Tapatalk HD

Man
12-19-2012, 12:02 AM
+1 Mike!

Sent from my iPad, with love from Russia!

TcKAn0Nim
12-19-2012, 02:25 AM
appsync este instalat. in general jocuri . la programe nu prea ma bag ca nu ma intereseaza doar daca vad vreun program anume la altcineva si imi place. va multumesc inca odata