PDA

View Full Version : Playere pentru iDevices

Deleteplz
04-09-2011, 11:45 PM
Salut, a testat cineva playere pt iPhone?
Caut un player cu care pot sa organizez filmele (pe foldere), cu o interfata simpatica, streaming prin WiFi sau internet si care sa suporte majoritatea fisierelor video :P
Eu personal am incercat:
OPlayer, VLC, CineXPlayer, BUZZ Player, AirVideo.
pt Streaming.... AirVideo pare in regula, cam aiurea ca se misca greu cu live convert.
VLC nu mi-a placut interfata.
BUZZ Player m-am incurcat in el :P nu pare prea simplu.
CineXPLayer mi-se pare genial, dar nu are organizare pe foldere si suport doar avi-uri din cate am observat.

Imi poate recomanda cineva ceva mai ... interesant? :D

boboc
04-10-2011, 02:01 AM
Itunes home sharing sau AirVideo sunt cele mai bune.

Hierro
04-10-2011, 04:32 AM
Eu folosesc oplayer, e oke si poti sa faci si foldere :)

Unregistered
04-13-2011, 07:55 PM
Salutari tuturor am o īntrebare am cumpărat de la Apple store aplicatia MovieTalk player care suporte mai multe formate avi mkv etc. Avantajul e ca nu trebuie convertit ptr.a merge pe ip4 ,si totuși nu funcționează am pus 8 video clipuri HD si merg sacadat foarte rău știe careva din voi ce mai trebuie făcut sa meargă bine , vreun codec ceva de genu. Indrumatima va rog dacă știți ms.anticipat.

Protektor
04-13-2011, 07:59 PM
Tu chiar te intreci cu gluma si pentru asta iti sterg toate postarile, daca mai continui, cand o sa stie cineva iti va raspunde. Te rog termina.

Unregistered
04-13-2011, 08:42 PM
Mii de scuze dar nu mea răspuns nimeni sunt īncepător si nu am știut unde sa postez īntrebarea īncă odată scuze.

AdrianR30
05-03-2011, 01:01 AM
Salut Deletepls
Iti recomand cu placere AVPlayer

Adyp
05-04-2011, 04:11 PM
Salut Deletepls
Iti recomand cu placere AVPlayer
Dap, AVPlayer merge bine, recomand.

Iph4g
05-04-2011, 04:28 PM
Si AVPlayer sau Buzz Player redau sacadat mkv-urile. Pana acum n-am gasit un player ok pt. mkv-uri.