PDA

View Full Version : Deblocare oficiala orice iPhone orice retea

dexter
04-11-2011, 07:19 PM
Buna,

Oferta deblocare orice model iPhone indiferent de reteaua in care este blocat (inclusiv AT&T USA) si indiferent de versiunea de soft sau baseband.
Deblocarea se face doar dupa IMEI. Nu este necesar sa stiti operatorul pe care este blocat telefonul. Dupa confirmare telefonul se conecteaza la iTunes si se va debloca permanent (factory unlock). Se poate face update fara probleme dupa dblocare.

Pret - 140 euro
Durata 1-3 zile

Plata se face inainte prin transfer bancar, sau paypal.
Pentru detalii dextergsm@gmail.com

Cu stima,
Dexter

Tyler
04-11-2011, 08:05 PM
Vodafone Spania, merge să fie făcut neverlocked?Pe un iPhone 4.

zaone
04-11-2011, 08:45 PM
Sper sa raspunda baietii altfel incep sa cred ca e o teapa.

xchris
04-11-2011, 09:02 PM
Este adevarat,costa in jur de 130-150e(in functie de cat isi pune comision fiecare...).Si merg facute cam toate care nu aveau solutie de neverlock,gen 3, AT&T, T-mobile, Bouygues,Vodafone,etc.Spune bine colegul meu(de breasla) @Dexter...:)

Tyler
04-11-2011, 09:02 PM
Păi aş vrea şi eu o dovadă că e ireal.

xchris
04-11-2011, 09:15 PM
Uite aici un mail de la o sursa sigura...poate te convinge:

Dear Cutomers,

That’s the HOT NEWS of 2011, we are the FIRST to release a permanent unlock solution for the iPhone Worldwide (Including AT&T USA) ! All we need is the IMEI of your phone. This is NOT a software UNLOCK or does it tamper with the phone like other solutions.

How does it work?

Simple. All you need is give us the IMEI of the phone and model. 1<>2 days later after receive our email with confirmation, your phone is unlock ! Then just need to connect your phone to ITUNES.

We can now Unlock any CARRIER IphonesAll, including : 3, AT&T, T-mobile, Bouygues, Movistar, O2, Optimus Orange, Rogers, Telus, Tesco,, Virgin, Vodafone & many more…

Turnaround for Delivery : 1<>2 days
Price : 1XX EUR or 1XX USD or 1XX GBP

Price is negotiable if you have quantity to unlock and/or find cheaper with one of our competitor. (contact us by email to info@unlockbase.com)

Sper sa fie suficient...Am scris preturile cu XX ca sa nu supar pe nimeni.

BR

dexter
04-11-2011, 09:41 PM
Asa cum scrie in primul post merge deblocat indiferent de reteaua in care este blocat telefonul.

reiv
01-11-2012, 03:14 AM
Softbank japnia?