PDA

View Full Version : problema ipod touch 5th generation

cosminUcv
09-25-2013, 07:23 PM
nu stiu care este problema dar nu mai merge camera din spate la ipod touch 5th genaration.stie cineva cumva daca se poate repara la vreun service/consignatie? nu stiu mai multe detalii despre cauza care a generat aceasta problema.Ipodul nu este al meu,intreb pt cineva!
astept o parere ceva...

tiberiuboboc
09-25-2013, 07:56 PM
De unde stii ca e o problema hardware? Ai incercat un restore ca sa elimini orice problema software?

Sent from my iPad New using Tapatalk Pro ...

cosminUcv
09-25-2013, 08:48 PM
ipodul se afla la o consignatie.astazi imi zisa baiatul care lucreaza acolo daca vreau sa il cumpar, dar specifica faptul ca nu ii merge camera din spate,nu imi zisa de ce sau cum s-a intamplat asta.l-as cumpara si incerc un restore sau un update la ios 7 daca nu are inca.

tiberiuboboc
09-25-2013, 08:55 PM
Daca e in consignatie, mai mult ca sigur ca a fost incercat restore-ul si cel mai probabil e hardware. E doar o supozitie de-a mea ....

cosminUcv
09-25-2013, 09:16 PM
nu cred k au incercat,altfel imi ziceau exact ce s-a intamplat.maine revin cu mai multe detalii
......................................
sa fiu sincer nu prea au cunostinte hardware.....sau software,decat cumpara si vand telefoane....

Man
09-26-2013, 02:31 AM
Daca vrei dureri de cap, poti sa-l cumperi, eu nu recomand, mai mult ca sigur ca sa incercat ceva resoftari la el.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

cosminUcv
09-26-2013, 11:13 PM
eu as incerca sa il fac sa mearga dar vorba ta ....o sa tin cont de ce ai zis ...maine ma duc sa vad despre ce este vorba..