PDA

View Full Version : nu pot sterge cont facebook

vlcatana
12-11-2013, 07:42 AM
mi-am schimbat parola pe facebook si acum nu mai pot utiliza aplicatia pe ipad air ios 7.04

am incercat reinstalarea aplicatiei, ma duce in settings unde poti sa scrii parola sis a stergi contul facebook si nicio optiune nu functioneaza ( spune ca am parola gresita cand introduc si nu zice nimicd aca vreau sa ster contul)

mentionez ca pe iphone 5s si desktop totul e ok si am vazut ca e o problema de care s-au lovit si altii pe forum apple, poate stie cineva ce si cum

multumesc in avans

vlad

apple.center
12-11-2013, 10:14 AM
Salut @vlad

Poti incerca un restore din iTunes pentru a curata eventualele erori de sistem.

Sent from my iPhone

vlcatana
12-11-2013, 11:33 AM
merci, dar daca incepem sa facem restore pt o aplicatie...se duce dracului value proposition apple...ne intoarcem la instalarea trimestriala a sist de operate din windows...ma astept la ceva mai destept de la apple...poate cineva s-a lovit de asta si a gasit un workarround...

apple.center
12-11-2013, 12:06 PM
Cred ca tine mai mult de aplicatie in sine, de api-ul ei si de felul in care administreaza resursele sistemului.
De aceea Microsoft a renuntat in Windows Phone la a mai permite aplicatiilor sa ruleze in fundal decat cu drepturi speciale. Pentru a creste stabilitatea si pentru a elimina astfel de probleme. Toate in dauna unui sistem de operare "desktop class".

Legat de un workaround disponibil... Cu siguranta ar exista insa nu avem jailbreak disponibil pentru iOS7.

Sent from my iPhone