PDA

View Full Version : LockDown Pro iOS7

angel_3y3_21
01-20-2014, 03:00 PM
Imediat dupa ce a aparut jailbreak iOS 7 am instalat si eu.
Mi-am luat aplicatia LockDown Pro iOS7 prima versiune avea un bug cand aveai doua foldere care aveau parole si vroiai sa inchizi unu dintre ele,iti dadea respring la telefon.
Am facut primul update la aplicatie cand a aparut,dupa acel update,nu pot accesa tot ce tine de aplicatii ale sistemului: Safari,Calculator,Mail si Vremea.
In acest update au rezolvat problema cu respring-ul,dar acum are un bug care imi afiseaza aplicatiile care vreau sa le inchid ca sunt transparente.
Am facut al 2 lea update nici o schimbare,acelasi bug care imi afiseaza aplicatiile care vreau sa le inchid ca sunt transparente si nu pot deschide Safari,Calculator,Mail si Vremea.
Am un crash la ele si cand vreau sa le inchid le afiseaza transparente.
Am incercat sa dezinstalez aplicatia si sa o instalez inapoi,nici o schimbare.
Ce pot face,nu as vrea sa instalez jailbreak-ul din nou,este un proces costisitor pana imi ia toate jocurile si aplicatiile.
Am un iphone 4S iOS 7.0.4.

tiberiuboboc
01-20-2014, 04:56 PM
Pentru problema cu Safari, calc, mail si vremea dupa jailbreak exista rezolvare, nu mai știu acum care este, dar exista .... Cealaltă tine clar de LockDown pro ...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro ...

angel_3y3_21
01-20-2014, 07:59 PM
Iti multumesc Tiberiu. Problema cu respectivele aplicatii este dupa instalarea LockDown Pro iOS7,si partea mai tare este ca aplicatie este si licentiata,nu este un crack de pe nush ce repo-uri.

tiberiuboboc
01-20-2014, 08:16 PM
Trebuie sa dai jos AppSync si afc2add ... dupa care iti vor functiona cele 4 apps ...

angel_3y3_21
01-20-2014, 09:47 PM
NU Merge!