PDA

View Full Version : Acumulator portabil

YooCata
02-03-2014, 06:51 PM
Am nevoie de un acumulator portabil si nu vreau sa dau o avere asa ca am gasit ceva cu 4400mAh doar la 130 lei.

http://www.....ro/acumulator-portabil-gp-batteries-powerbank-4400mah-grey-gpxpb14/pd/EY87NBBBM/?ref=hstl

Nu stiu daca am voie sa postez link-uri externe dar e emag totusi...
Vreau sa stiu daca dupa specificatii(nu ma pricep) este buna, eu o sa o folosesc la un i4S si probabil alte telefoane.. asa ca am nevoie sa fie pe usb

YooCata
02-12-2014, 09:01 PM
UP - O parere macar...

YooCata
02-13-2014, 08:10 PM
Salut, puteti sa imi recomandati un boost, o aplicatie cydia care sa mareasca viteza de incarcare sau procesare a aplicatiilor terta. Risc sa stric ceva daca folosesc asa ceva ? Vreau doar incarare mai repede in aplicatii:)

Si o parere daca poti la urmatorul link Multumesc:
http://forum.idevice.ro/showthread.php/14537-Acumulator-portabil?p=127883#post127883

tiberiuboboc
02-13-2014, 08:35 PM
Parerea mea ... daca mai postezi link-uri externe domeniului idevice.ro fara aprobare, vei suporta consecintele ...

YooCata
02-13-2014, 08:37 PM
este cel mai mare site de cumparaturi.. zaone ii face relcama, eu am postat doar un link si cer o simpla parere, nu vad care e problema, poate ii intereseaza si pe alti

Edit: dc mi-ai mutat un topic aici?:(

tiberiuboboc
02-13-2014, 08:40 PM
Problema este ca nu ai voie sa faci reclama fara aprobarea Admin sau detinatorului forumului ... In momentul in care ai acceptat sa postezi pe un forum privat trebuia sa vezi si ce drepturi si indatoriri ai: acest lucru nu este un drept ci un privilegiu care ti-a fost acordat. Poti posta link-uri atata vreme cat nu faci reclama nimanui ...

YooCata
02-13-2014, 08:59 PM
Ma gandeam ca nu e mare paguba.. ok nu e alt forum sau ceva care sa fac reclama, este un magazin cunoscut de toti, si ma gandeam ca daca zaone posteaza zilnic de acolo nu e ceva grav, scuzati problemele.

La cine trebuie sa ma adresez ca sa am aprobare pentru linkuri externe ? Poti sa stergi te rog reply-ul care a fost topic defapt despre o aplicatie "boost", ok nu isi are locul aici.

Daca nu mai e nimic de facut poti da closed.. dar as vrea un raspuns la intrebarea de mai sus.