PDA

View Full Version : WhatsApp Problem

Koss
03-11-2014, 03:35 AM
Salut celor de pe forum am si eu o problema de ceva timp cu aplicatia WhatsApp care este indispensabila pentru mine si numai acolo vorbesc si am date foarte importante pe ea, deci cand a aparut acel update pentru aplicatie in conformitate cu iOS 7 (adica tot cu alb, intelegeti voi..) i l-am facut si dupaia nu a mai mers sa recuperez conversatiile dar vestea buna e ca aveam un backup complet cu date facut cu iTools pe PC, dar pur si simplu mereu cand imi pun versiunea veche (2.8.7) imi apare toata arhiva dar cand fac update la ultima versiunea mi se optimizeaza cam greu si dupaia imi apare asta :
56875688

Stie cineva vreo solutie ? Orice, am multe date importante pe aceasta aplicatie, va multumesc anticipat !

Psych0
03-11-2014, 06:51 PM
1. reinstaleaz-o sau lasa versiunea veche daca tii atat de mult la conversatii
2. daca nu vrei , asteapta un update ... care o sa apara in 2020

Koss
03-15-2014, 02:23 AM
Pana la urma am aflat de la ce e, se pare ca e din cauza unei conversatii cu o persoana (probabil prea mare, vreo 35.000 mesaje) care nu merge stearsa, pur si simplu sta asa blocat l-am tinut si 2 zile si tot nu s-a sters, acum intrebarea mea este stie cineva sa editeze un fisier .sqlite si sa sterg conversatia cu persoana aia si dupaia sa salvez ? Am incercat cateva metode si nu mi-a iesit, daca e nevoie si platesc multumesc anticipat. ;)