PDA

View Full Version : Vand accesorii pentru Telefoane Apple!

AdrianC
11-12-2015, 06:38 PM
Vand accesorii pentru telefoane Apple.
O parte din ele:
-Huse din piele, din plastic dur , plastic moale , bumpere, etc...
-Folii protectie fata/spate
-Protectie din sticla fata
-Incarcatoare , cabluri de 1 metru pana la 4 metrii , diverse culori
-Baterii externe
-Suporturi pentru incarcat , pentru birou , pentru bicicleta sau pentru masina.
Si multe altele , majoritatea le aduc pe comanda dureaza intre 14-45 de zile, in medie ajung inchiar si in 14 zile si cel mai tarziu in 22 de zile mi-a ajuns un transport de 5 huse. Depinde de furnizor.
Toate produsele sunt noi si au calitate buna , nu vand chinezarii care se strica , vand prin magazine dar si privat de 6 luni , am peste 500 de produse vandute si nu am primit nici un mesaj precum ca s-a stricat sau s-a rupt ceva. Majoritatea pieselor sunt After market dar aduc si pe original.
Preturi accesibile , predare personala Bucuresti sau tirmit prin curier oriunde in tara dar clientul suporta transportul ... nu mai mult de 25 Ron pentru aproape toate produsele , sunt produse sub 1kg deci...
Ofer 5Ron reducere la toate produsele pentru clientii care au cont pe idevice.ro! ( preturile reale vi le arat din catalog sau de pe olx , dupa care scad cei 5 ron )
Avand in vedere ca vand pe foarte multe forumuri si alte siteuri la telefon nu pot raspunde deoarece am multe comenzi , toate le procesez doar prin mail: comenzi@agobooks.ro
Raspund foarte greu prin mesaje private , deoarece anunturile sunt pe multe forumuri. Dar voi intra zilnic sa vad topicul.
Orice accesoriu aveti nevoie pentru telefonul dvs ma puteti intreba pe mail.

70147015701670177018