PDA

View Full Version : Vānd/Schimb iPhone 4s 64GB iOS 6.1.3 ca nou neverlocked cu multe accesorii - RARITATE

adresavlad
02-21-2016, 09:38 AM
Am decis să mă despart de cel mai bun telefon pe care l-am avut pānă la upgrade’ul la 6s.
Aparatul se află īn stare ca nou atāt din punct de vedere estetic, cāt și funcțional. L-am īngrijit cu mare atenție. Inclusiv rama nu este zgāriată, ecran ciobit etc. I-am pus folii atāt de spate cāt și pe față din prima zi și l-am ținut īn husa tip toc neagră din piele, de care va fi īnsoțit la vānzare.
Nu este codat pe nicio rețea (neverlocked), memoria este de 64GB, rulează iOS 6.1.3, o raritate care īnsă īl face să funcționeze excepțional, fără timpi morți etc. După cum se vede īn imagini, este liber de cont iCloud, iar serialul și IMEI’ul le aveți la dispoziție pentru orice verificare. Nu a fost niciodată desfăcut.
Aparatul vine īnsoțit de cutie, cablu de date, īncărcător de piză, căști (toate originale), husa tip toc din piele neagră și o husă „Survivor Armored” (anti-șoc, apă, praf) originală Griffin la cutie care īndeplinește standardele militare US Mil-STD-810F și UK Def Stan 00-35.
Datorită unor experiențe triste din trecut, NU trimit īn țară decāt cu plata īn avans a transportului. Īnsă, deoarece călătoresc mult, este posibil să trec prin localitatea dumneavostră; așa că nu ezitați să īntrebați.
NU mă interesează schimburi decāt cu iPhone / iPad de minim 64GB la care pot oferi diferență după caz. Nu vă pierdeți timpul cu alte oferte (Android, Windows, ceasuri, biciclete etc.) pentru că nu răspund acestor propuneri.
Pentru mai multe informații sau fotografii, nu ezitați să mă contactați. Răspund īn timp real.
Prețul este 800 ron fără negocieri.
0742248883
Fotografii aici: http://olx.ro/oferta/vand-iphone-4s-64gb-ios-6-1-3-cu-multe-accesorii-ca-nou-raritate-ID5FZT8.html