PDA

View Full Version : Descarci aplicatii din AppStore si esti platit pentru asta

andr01d21
11-06-2011, 08:44 PM
Suna interesant nu? Acum cateva zile am gasit pe google un site care te plateste ca sa testezi aplicatii. Tot ce iti trebuie este un cont paypal activat ( ca sa iti poti retrage castigurile ) si un cont in appstore. Mi-am zis? ce am de pierdut? dupa ce am facut cont, au inceput deja sa curga banii. nu va ganditi la sume uriase ( primesti in jur de 20 de centi pentru fiecare aplicatie free dowloadata cu ajutorul link-ului de pe site si poti ajunge pana la 1-2 $ pentru aplicatii cumparate, dar nu se prea merita).
Ca sa iti primesti banii pentru o aplicatie descarcata, trebuie sa o tii deschisa 30 de secunde, dupa care poti sa o stergi.
In primele 2-3 minute am facut 1.06$ pe care m-am grabit sa ii scot, cred ca merge sa scoti o data la cateva zile.
Sfatul meu este sa asteptati pana descarcati toate aplicatiile free ~10 minute dupa care sa cereti retragerea.
Site-ul este http://m.appredeem.com si trebuie accesat de pe iphone/ipod/ipad cu safari.
Dupa ce ati instalat aplicatia, Intrati la "Use bonus code" si introduceti "andr01d21" (fara ghilimele) pentru a primii $0.25 instant in accontul dvs.

mau
11-06-2011, 09:58 PM
spam!