PDA

View Full Version : Folie ecran

Razvan77
12-10-2011, 12:44 PM
Buna

M-am gandit sa imi pun o folie pe iPod Touch-ul meu deoarece il las pe unde apuc prin casa si nu a-si vrea sa se zgarie. Am studiat mult domeniul foliilor de ecran si am ajuns la concluzia ca iShield ( cea pe care o vroiam ) nu e prea buna dupa ceva timp asa ca am gasit pe net o folie care indeplineste toate preferintele mele. Asta e : http://www.originale.ro/apple-ipod-touch-4th-generation-folie-de-protectie-guardline-ultraclear-p-1659.html

A folosit cineva Guardline Ultraclear pe orice iDevice ca a-si vrea sa stiu daca lasa urme la dezlipire, daca are forma perfecta si daca are efectul de coaja de portocala.

dezeubby
01-09-2012, 12:12 AM
dar dc sa nu iei o folie la 10 lei ? eu am daia pe i4 si e impecabila , perfecta ... transparenta 99%

Tudor
03-15-2012, 03:47 PM
tu chiar crezi ca iShield nu e asa bun ca asta?:D pai in primul rand iShield caosta 100 de lei 2 folii pt i4 ma refer. pt ipod tot 50 de lei ar fi. daca vrei parerea mea este sa alegi iShield. e mai bun, te protejeaza de adevaratele zgarieturi si e invizibila nu influenteaza retina dispaly.