PDA

View Full Version : Probleme cu un iphone 3gs!

plmplm111
01-03-2012, 01:10 AM
salut sunt nou aici.se poate sa ma ajute si pe mine cineva cu un iphone 3gs penru jailbreak ,apps si alte intrebari?cineva cu putin timp liber?daca da o sa las un id de mess .multumesc foarte mult

plmplm111
01-03-2012, 03:13 AM
Imi da mereu instalarea aplicatiei ..... a esuat

chico
01-03-2012, 03:33 AM
Te-am ajuta dar acest forum este unul atat de drept si de integru incat ajutandute pe tine cu aplicatii piratate ar insemna sa le jignim lor integritatea,furaciunea este satan....

mikeru
01-03-2012, 07:48 AM
1. chico: ironiile lasă-le-n seama mea :)

2. @plmpls111: fain user ți-ai tras! vrei și-un ban cu el?
ce vrei să știi și nu găsești deja tratat pe forum? ce probleme ai? dacă vrei să continui discuțiile pe forum, de acord. ID de mess... poate altcineva ;)
apropo: un singur thread despre aceleași ”probleme” ajunge.

răspuns: AppSync. de-aici cauți de unul singur ;)

plmplm111
01-03-2012, 09:10 PM
mda.appsync ddar nu merge.le incarca si cand incepe instalarea dispare din itunes si pe telefon apare isntalarea aplicatiei .... a esuat :|

mikeru
01-03-2012, 09:47 PM
n.ai priceput nimic. ai cautat ce alte programe sunt "atasate" acestui AppSync? de install0us ai auzit? no. de.aici chiar te descurci singur.

alea nu sunt aplicatii "free", ci crackuite. de.aia nu vei mai primi suport mai departe.

plmplm111
01-03-2012, 10:15 PM
n.ai priceput nimic. ai cautat ce alte programe sunt "atasate" acestui AppSync? de install0us ai auzit? no. de.aici chiar te descurci singur.

alea nu sunt aplicatii "free", ci crackuite. de.aia nu vei mai primi suport mai departe.

stiu ca sunt crackuite .dar ce treaba are installous cu appsync.am bagat ce am gasit de pe installous direct pe tel dar astea 2 nu sunt acolo. si le aveam in pc...ma rog merci de ajutor