PDA

View Full Version : FolderEnhancer Detection

Tyler
01-07-2011, 02:30 AM
Ştiu că v-a surprins titlul topicului dar are legătură cu ce am să vă povestesc eu acuma.Am iPhone 4 de-o lună şi ceva, şi de atunci m-am instalat multe aplicaţii, din cydia, app store, installous and so on, ce orice alt om ar face.
Bun, am instalat printre care şi aplicaţie FolderEnhancer care era un must have pentru mine, şi pentru mai mulţi presupun.Tot mă jucăm eu pe telefon, şi am deschis un folder anume, şi dintr-o dată cānd am īnchis unul şi am deschis altul, mi-a apărut acest popup.Ciudat, nu?Ciudat, dar se poate, din păcate.Am rămas surprins că aşa ceva nu am mai păţit, evident a detectat că eu am folderenhancer crackuit.A mai primit cineva această eroare?Am reinstalat-o de vreo 5 ori, de pe diferite surse şi tot asta īmi dă.Probabil mi-o dat ban cumva.V-a trebui să mă descurc cu folder-ul nativ al iOS-ului, sau ştie careva ceva asemănător lui FolderEnhancer?
Aş putea să o cumpăr din Cydia, dar m-am ţăpuit cu ei, am cumpărat mai demult ceva temă, şi era 3 dolari sau cāt, şi mi-o tras 20 de dolari de pe card.La fel şi cānd am cumpărat de pe app store.Cred că ştie că suntem romānii şi de aia "suge" aşa de mult.
Īn fine, am deschis acest topic să vă īmpărtăşesc ce am păţit şi să nu vă miraţi dacă păţiţi la fel.

LE: Nu vreau să īncurajez piraterie, dar m-am gāndit e util, pentru unii care are instalat FE cracked.

boboc
01-07-2011, 03:25 AM
Aplicatia avea o metoda de protectie,ce ai primit tu este un UIAlertView.
Daca aplicatia este un musthave nu cred ca pretul de 1.99$ este o problema :)

Tyler
01-07-2011, 04:17 AM
True, e un must have da nu știu dacă mai vreau să mă īnțep īncă odată, și nu am știut că are protecție.

mircea
01-07-2011, 04:48 AM
every iphone of the world need to have a bumper on his body
in the first row , I mean can't let him without bumper ,
you know how says
every people with his reasons ,but this is your choise ,only your choise
a nice evening

mircea
01-07-2011, 05:08 AM
asta tii sa intamplat din cauza app cracked , iar faza cu app store eu unu nu cred , am cumparat din app de vreo 430 $ si niciodata nu am fost pacalit , si va rog frumps sa ma scuza cu mesajul de mai sus nu lam postat unde trebuia ,

boboc
01-07-2011, 10:16 AM
Asta cu pacalitul la cumpararea unei aplicatii mi se pare syupid,si ru am aplicatii cumparate de cateva sute de euro si nu am avut probleme niciodata

Ovi
01-07-2011, 11:30 AM
Incearca InfiniFolders, e mult mai stabil. Eu le am pe amandoua cuparate legal si prefer InfiniFolders.

quze
01-07-2011, 11:53 AM
Enhancer e peste Infini din ce m-am jucat 3-4 zile ;)

Tyler
01-07-2011, 03:31 PM
Am să īncerc şi InfiniFolders să văd cum se comportă.

mircea
01-08-2011, 09:24 PM
mam jucat si eu cu infinifolders si este destul de okay...!

Tyler
01-08-2011, 09:27 PM
Am cumpărat FolderEnhancer, e mai bun, şi e un must have, plus că e compatibil cu iconoclasm şi multiiconmover.

Thread-ul poate fi īnchis.