PDA

View Full Version : Problema resurse Cydia

Claudiu Laurentiu
01-25-2012, 01:01 PM
Am intrat in Cydia si am vrut sa cumpar si eu "iFile",am platit din cont de PayPal,totul a fost ok,apoi cand intru la aplicatie ca sa o instalez imi apare urmatorul mesaj:"i wasn't able to locate file for the eu.heinelt.ifile package.This might mean you need to manually fix this package." ok,cum rezolv problema asta manual?si daca mi-au fost retrasi deja banii din cont,ce garantie am ca nu e o teapa?dezvolatorul e saurik si aplicatia a fost recomandata si de cativa din moderatorii de pe forum,totusi care ar fi rezolvarea?

mikeru
01-25-2012, 01:13 PM
țeapă sigur nu e. rezolvarea.. nu știu.. poate să mai aștepți puțin?

Protektor
01-25-2012, 06:21 PM
aplicatia a fost recomandata si de cativa din moderatorii de pe forum,totusi care ar fi rezolvarea?
Cred ca moderatorii au recomandat sa folosesti aceasta aplicatie, dar nu cred ca vrei sa spui ca ei sau si ei sunt vinovati de problema ta.

Claudiu Laurentiu
01-25-2012, 07:03 PM
Am scris clar,ca a fost recomandata,nu am scris ca ar avea cineva o vina,nici moderatorii,nici cydia,nici dezvoltatorul aplicatiei si era normal sa intreb care ar fi rezolvarea,poate unul din moderatori sau un user a intampinat aceeasi problema si stie solutia.Nu vad rostul la ce ai scris.