PDA

View Full Version : Pod2g a postat link-ul de mai jos pe adresa lui de facebook!!

acatalyyn
02-01-2012, 08:13 PM
a mai incercat cineva asa ceva ? ......................................

Protektor
02-01-2012, 08:32 PM
Tu in cate zone postezi asta?

mikeru
02-01-2012, 08:37 PM
link-ul bănuiesc că l-a șters forumul. zi-ne despre ce era vorba, nu mai pune link-uri

acatalyyn
02-01-2012, 09:17 PM
este un tutorial de instalare siri pe device-urile mai vechi cu o rata de reusita de "Confirmed:
Success:iPhone 4 – 40-60% iPod Touch – 70-80% iPad 1 – 60-70% iPad 2 – 70-80%". Am gasit si pe alte site-uri persoane care spun ca tutorialul functioneaza. Nu toti dar sunt si norocusi

Protektor
02-01-2012, 09:22 PM
@acatalyn, in afara de faptul ca ai postat aceeasi prostie in doua locuri, aceste site-uri pe noi nu ne intereseaza. Pentru acest lucru te-am penalizat.

mikeru
02-01-2012, 09:23 PM
nu pricep de ce vreți atāt de mult Siri pe i4. mai ales īn Romānia. și mai ales cānd īl instalează pe bani

acatalyyn
02-01-2012, 09:29 PM
k. Dar cu ce am gresit ca am incercat sa aduc in atentia comunitatii noastre ceva ce este in legatura cu idevice-urile noastre. nu am facut reclama nimanui. Nu am obligat pe nimeni sa faca nimic. Doar am deschis un subiect de discutie destul de interesant. Si lasa si pe altii sa vada "prostia" Eu cred ca acest forum nu e unul comunist in care o singura persoana are dreptul sa catalogheze anumite informatii ca fiind niste PROSTII. Lasa lucrurile deschise discutiilor si lasa si pe altii sa vada aceste informatii atat timp cat sunt in legatura cu domeniul nostru de discutie. In speranta ca m-am facut inteles. MULTUMESC

Protektor
02-01-2012, 09:34 PM
Daca ai fi citit regulamentul ai fi stiut de ce ai primit penalizare si faptul ca nu poti pune un anumit fel de linck-uri, cat despre comunism ce sa spun... Aveai 3 ani la asa zisa revolutie din '89, oare sti ce inseamna comunist?

acatalyyn
02-01-2012, 09:41 PM
nu am niciun fel de interes sa intru in polemica cu nimeni mai ales intr-un loc unde pe toti ne "aduna" aceeasi pasiune. Insa pentru a cunoaste ceva nu este necesar sa fii contemporan cu evenimentele. "Niciun istoric nu a trait vremurile despre care invatat"

zaone
02-01-2012, 09:56 PM
AM si eu o intrebare, despre ce Pod2G vorbim aici? Ca ala adevarat nu a pus niciun link pe contul lui de pe Twitter sau pe blog. De fapt Pod2G nici nu sustine mizeriile astea de servere pentru Siri. Nu mai citi toate prostiile de pe Facebook.

mikeru
02-01-2012, 10:30 PM
@acatalyyn: toate proxy-urile astea de Siri sunt o prostie. de-asta prefer să scutesc lumea de eforturi fără rost și nervi tociți la un moment dat. ai lor. că ai mei se tocesc pe forum abia după ce li se bușesc iDevice-urile :p

Protektor
02-01-2012, 10:33 PM
Consider ca trebuie sa ne oprim aici si inchid acest thread.