PDA

View Full Version : Vand Itunes Gift Card pentru US appstore -(carduri oficiale)

Descultii-europei
02-10-2012, 09:42 PM
Daca nu ai incredere in metodele de pe net de achizitionare a Itunes gift card -ului prin utilizarea cardului tau bancar, nu ai card de credit sau nu vrei sa-l folosesti pe cel pe care-l ai, atunci, te pot eu ajuta sa achizitionezi Itunes Gift Card uri pentru US AppStore.

Gift Card de 15 USD

OFERTA 15$ la 60Ron

Itunes Gift Card credit 25$

OFERTA 25USD la 100Ron

Itunes Gift Card credit 50$

OFERTA 50$ la 200 Ron

Itunes Gift Card 100 $

OFERTA 100$ la 370 ROn

Avantajul furnizorului meu este ca transmite instant, scanat, Itunes Gift Card -urile.

Daca vrei sa comanzi:

1 trimite un mail cu comanda ta de Itunes Gift Card la adresa mea de contact: descultiieuropei@yahoo.com sau contacteaza-ma pe twitter la @desculti

2 eu te voi contacta si-ti voi comunica contul in care urmeaza sa virezi banii aferenti Itunes Gift Card.

Vand carduri din 2010 si pana acum am avut doar calificative foarte bune.

sony4uandrei
04-10-2012, 03:30 PM
Nu inteleg un lucru: tu vinzi dolarul cu 3.7 ron cand la cursul de azi e 3.3 ? Cu ce m-ar avantaja pe mine ?

Descultii-europei
04-10-2012, 03:37 PM
Nu vand dolari. Eu vand un card de alimentare a contului tau de itunes US cu dolari.
Achizitionarea acestui card eu nu o fac la cursul BNR-ului ca ii doare undeva pe aia din SUA de cursul ron/usd de la BNR.
In plus, niciun card nu iti face conversia la cursul oficial.
Daca nu-ti convine paritatea oferita de mine, poti sa-ti cumperi singur...sa vedem daca ai de unde...

sony4uandrei
04-10-2012, 03:47 PM
Ok am inteles.Sa nu crezi ca vreau sa iti stric afacerea dar fa-ma sa inteleg cu ce ma avantajeaza un gift card us fata de un card bancar romanesc.

Descultii-europei
04-10-2012, 04:05 PM
Nu fac o afacere.. Eu doar incerc sa-i ajut pe cei care nu au acces la produsele cumparate din Itunes SUA.
Produsele cumparate din itunes sua sunt mult mai ieftine decat cale din europa(taxe mai mici) . Ca sa nu mai vorbesc ca itunes SUA este cel mai complet itunes din lume unde gasesti absolut ce vrei.
Din pacate, cu un card romanesc nu poti cumpara direct din SUA. Poti doar daca ai card emis de o banca din SUA sau US gift card. Sunt destule magazine in europa care iti ofera aceste US itunes carduri dar la care adauga o taxa de activare.
Eu nu o fac... Eu le vand la pretul oficial pentru ca le cumpar direct din SUA.
La mine pe blog am destule recomandrari de la cei pe care i-am ajutat in decursul timpului. Daca dai criteriu de cautare pe google itunes gift card descultii o sa ai direct acces la recomandari.

sony4uandrei
04-10-2012, 04:09 PM
Mersi pentru raspuns.Intre timp am gasit si eu blogul lui Dante si m-am lamurit,am vazut ca prin 2010 tot el te-a lamurit si pe tine.
Bafta si vanzare buna.Poate o sa imi fac si eu un cont de itunes USA si o sa te contactez.

Descultii-europei
04-10-2012, 05:53 PM
Tks. Dante nu mai aduce carduri deocamdata. Doar eu am mai ramas. Te astept

kassem
10-05-2012, 01:20 AM
Salut mai Este valabil

Descultii-europei
10-05-2012, 01:33 AM
sal. sambata plec din nou in SUA si am acces la carduri din nou. care te intereseaza ?

kassem
10-05-2012, 01:40 AM
10 sau 25 am si eu un intrebare are valabilitate cumva sau nu

Descultii-europei
10-05-2012, 02:19 AM
nu au valabilitate. cheltui cand vrei

kassem
10-05-2012, 03:18 AM
Ahha si cum platesc pe cont bancar

Descultii-europei
10-12-2012, 08:17 AM
Ok. Acum am cardurile si de 15 usd la 60 ron si de 25 usd la 100 ron.

Ahha si cum platesc pe cont bancar

riggins
01-21-2013, 11:43 AM
Nu vand dolari. Eu vand un card de alimentare a contului tau de itunes US cu dolari.
Achizitionarea acestui card eu nu o fac la cursul BNR-ului ca ii doare undeva pe aia din SUA de cursul ron/usd de la BNR.
In plus, niciun card nu iti face conversia la cursul oficial.
Daca nu-ti convine paritatea oferita de mine, poti sa-ti cumperi singur...sa vedem daca ai de unde...
M-ai facut sa rad. Nici nu stii sa minti.
Ai cumparat card-u la conversia bancii tale. Pe un card de 15 usd ai platit 48 de lei. Il vinzi cu 60.
Ai mai spus tu ca in Itunes USA sunt mai ieftine aplicatiile, insa pretul e acelasi.

mikeru
01-21-2013, 11:44 AM
limitați-vă la cereri, oferte și accepturi.