PDA

View Full Version : Iphone 4S Orange Romania Jailbrake

uneek_ro
02-27-2012, 07:38 PM
Buna seara party people! Vreau sa iau un Iphone4S de la Orange si vreau sa'i fac Jailbrake cu Absinthe...A facut cineva asta? Am vreo problema cu reteaua Orange dupa jailbrake sau nu? Orice sugestie este binevenita!

Protektor
02-27-2012, 08:57 PM
In primul rand iti urez bun venit pe forum, in al doilea rand iti spun ca ai postat in rubrica news si nu ne-ai adus nimic nou.
In al 3-lea rand iti spun ca poti face fara probleme jailbreak si nu vei avea probleme, iar in al 4- lea rand am sa mut acest thread unde este locul lui. Pe viitor citeste cu atentie si pe urma posteaza.

uneek_ro
02-27-2012, 09:07 PM
Multumesc Mr. Protektor. M'am tot uitat pe unde sa postez fara vreun succes. Am sa fiu mai atent data viitoare. " In viata toti ar trebui sa se priceapa la ceva...intelingent ar fi sa poti ajunge pe culmi in cat mai multe domenii...atunci iti p

Atunci poti spune ca mergi linistit prin cei mai frumosi ani si nu ai remuscari mai tarziu". By Uneek_ro

Protektor
02-27-2012, 09:16 PM
Nu prea inteleg ce vrei sa spui cu acest citat sau ce o fi, dar iti recomand sa citesti regulamentul; ce faci tu se numeste dublu post si timp de 5 minute ai la dispozitie butonul edit.
Daca nu te multumeste raspunsul meu asteapta sa-ti raspunda altcineva care are alte idei sau se pricepe mai bine. Eu doar am vrut sa te ajut.
P.S. Urmatoarea abatere de la regulament se va lasa cu un avertizment si ar fi pacat pentru inceputul tau pe forumul asta.

Man
02-27-2012, 10:06 PM
Buna seara party people! Vreau sa iau un Iphone4S de la Orange si vreau sa'i fac Jailbrake cu Absinthe...A facut cineva asta? Am vreo problema cu reteaua Orange dupa jailbrake sau nu? Orice sugestie este binevenita!
Poti sa faci linistit jailbreak, eu cum imi iau un iphone ii fac prima data jailbreak, si apoi faci cu iphone-ul ce-ti doreste sufletelul tau.

uneek_ro
02-27-2012, 11:16 PM
Mr. Protektor. Nu stiu ce ai inteles tu din mesajul meu. Chiar mi'a fost de folos raspunsul tau si l'am apreciat ca atare. Probabil te'a deranjat motto'ul meu...vroiam sa fiu in ton cu tine...in traducere libera ar fi insemnat ca niciodata nu ar trebui sa ne oprim daca stim sa facem un lucru bine in viata...eu incerc mereu sa excelez in mai toate lucrurile care'mi plac...in schimb nu stiu cate voi putea face foarte bine...acest forum inca nu l'am inteles pe deplin si vroiam sa'ti atrag atentia ca si tu probabil la inceput nu i'ai inteles structura...mi'ai fost de mare ajutor si vroiam sa'ti multumesc pentru rabdare si intelegere. Poate intr'o zi ma voi putea revansa...sunt Uneek Studio si iti stau la dispozitie. O seara buna iti doresc!

Protektor
02-27-2012, 11:35 PM
Eu am vazut cine ești si e bine sa sti ca nu accept reclame pe forum, dar cine știe, poate Óntre-o zi trag niste duble si la tine. Bafta si acum ca ne-am lamurit, putem termina discuția Off topic care e contra regulamentului.
P.S., am obiceiul de a verifica id-urile userilor.

Sent from my iPad using Tapatalk

uneek_ro
02-28-2012, 01:21 PM
Da. Multumesc si eu pentru ajutor!

1nightwish
02-28-2012, 08:14 PM
Merge, si eu am codat orange si facut jailbreak cu Absinthe

Sent from my iPad using Tapatalk

Bobo
03-03-2012, 02:14 AM
A venit cu spam-ul si pe aici ?:)) sa-l anunte cineva pe "tovarashu`" ca nu prea sunt fete pe forumul asta...