PDA

View Full Version : Ajutor!!

cristianpopescu28
03-01-2012, 01:53 PM
Am un iphone 4 si de cateva zile i-am facut update cu noul soft Ios 5.0.1. Inainte de softare am avut jailbreak-ul facut la el... Ideea este ca nu stiu unde dreaq mi s-au dus pozele...!! Asta pentru ca mi s-a blocat si pc-ul. De parca nu era suficient...I-am dat un restore pc-ului. Tot n-a mers si a trebuit sa-l reformatez. Cine stie cum pot sa-mi recuperez pozele in situatia asta de kkt si unde dreaq s-au dus...!? Ca sigur s-au dus undeva...,sper ca nu la topogan...Daca poate sa ma ajute cineva,va rog sa-mi trimiteti un colac de salvare la cristianpopescu77@yahoo.com
Multumesc!

Man
03-01-2012, 02:08 PM
Daca nu ai facut backup la iphone sau sync la poze, nu prea ai ce sa mai faci..
P.S. Si daca ai fi facut backup dar ai formatat pc-ul tot nu ai ce sa faci...

OXXO
03-01-2012, 05:56 PM
Iti spun din proprie experienta ca nu ai cum sa ai cum sa mai recuperezi pozele, nici macar cu softuri speciale, am recuperat date de pe HDD-uri formatate sau stricate si pozele nu le-am mai putut salva, probabil din cauza compresiei.

cristianpopescu28
03-01-2012, 07:09 PM
Mersi mult oricum...! Banuiam...,dar am vrut parerea voastra de profi...

tiberiuboboc
03-01-2012, 07:12 PM
@cristianpopescu28, pe viitor nu mai cita postul imediat de deasupra. Este o regula a forumului si este evident ca la acel post faci referire. Daca nu ai citit inca regulamentul, il gasesti in semnatura mea. Voi edita eu postul tau.