PDA

View Full Version : IPad2 64GB + 3G NOU

Pretentios
03-03-2012, 09:10 PM
Vand IPad2 64GB 3G NOU factura, garantie
Pret : 3000 lei

flotouran95
03-04-2012, 01:15 AM
date de contact tre sa le ghicim noi Pretenitios?Ai o zi sa le completezi sau inchid threadul

Pretentios
03-04-2012, 08:01 AM
date de contact tre sa le ghicim noi Pretenitios?Ai o zi sa le completezi sau inchid threadul

Odata ce ma poate contacta aici pe forum , de ce ar trebui date de contact facute publice ?
In fine... ma puteti contacta pe Yahoo Messenger
ID: pretentios

Lotoganja
03-04-2012, 08:46 AM
Mi se pare normal sa lasi date de contact , e civilizat , iar cu un numar de telefon cred ca erai mult mai rapid decat cu id-ul de messenger. Iar tu nici macar nu ai specificat " contact pm " daca vroiai sa fii contactat pe forum. Plus ca tot anuntul e sarac , e sigilat?

Pretentios
03-04-2012, 08:50 AM
Lotoganja, my mistake , nu sunt vanzator pe internet dupa cum se vede si din anuntul "sarac" care l-am postat. Referitor la numarul de telefon , nu as vrea sa il fac public (il dau ulterior pe yahoo messenger daca este interesat).
IPad-ul nu este sigiliat, a fost cumparat acum 2 saptamani de la DOMO cu 3499 RON , sa intamplat ceva neasptat si sunt nevoit sa-l vand.

Pretentios
03-04-2012, 08:56 AM
P.S. Vreau sa mai adaug faptul ca a fost folosit in carcasa E-BODA TURN ME ON Navy (valoare 139 lei) pe care o dau cadou si folie protectie

Lotoganja
03-04-2012, 12:42 PM
Daca vrei sa il vinzi repede e mult mai usor pt cumparator sa te sune direct sa te intrebe ceva sau sa iti faca o oferta sau orice. Iar cu numarul de telefon ai si un plus pt ca cel care te suna poate sa isi dea seama de mai multe lucruri ( varsta , limbajul etc ) , si e si comod sa suni direct decat sa stai sa te complici sa adaugi in lists , sa astepti pana are acces la internet sa poate sa comunice etc. Iar multa experienta nu iti trebuie ca sa iti dai seama ca e bine sa specifici ca produsul tau "nou" PE care il vinzi este folosit , doar trebuie sa te pui in pielea clientului. Am zis sa nu dau mesaj privat sa fie exemplu si pentru alti vanzatori. Sper ca nu am deranjat pe nimeni , vreau doar binele comunitatii .