PDA

View Full Version : Zagg Invisible Shield

Tudor
03-15-2012, 04:06 PM
Salautare. Am si eu instalat pe i4 un iShield de acela care se lipeste cu lichid si de la un timp am observat ca se intinde spre partea de jos a telefonului. iesind de pe suprafata lui chiar si foate putin, automat se va jupi cand voi baga telefonul in buzunar. este o a doua folie de pe spate care face asa ceva. cea din fata este ok. dar cea de pe spate lucreaza si in cateva luni necesita schimbare. eu ma port frumos cu el si am grija dar problema apare numai pe spate. intrebarea mea este cum sa procedez cu garantia aceia de la zagg ca sa primesc o folie noua? stie cineva care a mai facut asa ceva cu cei de la zagg?

mikeru
03-15-2012, 04:15 PM
citește pe site. ar trebui să le returnezi tot ce ai la el. vezi mai bine pe site.

Tudor
03-16-2012, 05:04 PM
am gasit. trebuia sa intru pe alta sectiune. stiti cumva cat ma cost sa trimit la ei folia si cele de returnare a noii folii. scrie de transport ca eu platesc.

mikeru
03-16-2012, 05:25 PM
ca le trimiti tu costa car vrei. trimite in plic prin posta, e 5-6 lei.
primesti prin curier, ei zic ca 18 lei+ cate 5 lei pentru ce nu returnezi. citeste acolo

/m.r.
Sent from my iPhone

Man
06-04-2013, 03:32 PM
@ciprian1 eu am sters mesajul tau ptr ca a fost scris intrun limbaj trivial.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ciprian1
06-04-2013, 03:42 PM
Si trebuia sa stergi tot , nu puteai sa editezi cumva, eram nervos ...si nu m i-am dat seama!!

mikeru
06-04-2013, 03:55 PM
nu, nu putea să editeze.

ce vrei, să te consilieze cum să scrii fiecare post? data viitoare iei ban, nu mai editează, nici măcar șterge nimeni nimic