PDA

View Full Version : cumpar Ipad,iphone 2G,3G,3Gs,4G,4Gs defect spart cazut in apa ireparabil pentru piese

cosminachile
03-24-2012, 11:49 PM
Cumpar iPhone defect spart cazut in apa ireparabil pentru piese dar si alte telefoane!!!!

pretul in functie de tel astept oferte!!!!!!!!

fara replici si preturi exagerate!

accept si iphone uri din alte localitati dar numai prin cargus curier

astept ofertele voastre la tel 0763565957

seb_coz
04-03-2012, 02:37 PM
Cumpar iPhone defect spart cazut in apa ireparabil pentru piese dar si alte telefoane!!!!

Salut. Am un 3G 8gb, am 2 displayuri la el. Desi unul e cumparat de nou (1 mil am dat pe el), tot nu merge. incep sa cred ca mufa de la cablul 1 de pe placa de baza nu mai este buna si nu mai face contactul cu ecranul. In rest, totul e in perfecta stare de functionare la el (plastic + touch schimbate acum o luna, arata ca nou pe fata, este zgariat pe spate de la uzura.

esti interesat ? sunt din Bucuresti.

mikeru
04-03-2012, 02:44 PM

zi-mi, te rog, cum aș putea să știu ce Ónseamnă alte localități? că nici Ón anunț, nici la About Me nu te-ai deranjat să completezi orașul din care ești.

cosminachile
04-04-2012, 07:55 PM
Salut. Am un 3G 8gb, am 2 displayuri la el. Desi unul e cumparat de nou (1 mil am dat pe el), tot nu merge. incep sa cred ca mufa de la cablul 1 de pe placa de baza nu mai este buna si nu mai face contactul cu ecranul. In rest, totul e in perfecta stare de functionare la el (plastic + touch schimbate acum o luna, arata ca nou pe fata, este zgariat pe spate de la uzura.

esti interesat ? sunt din Bucuresti.

ce pret doresti pe el??

cosminachile
04-04-2012, 07:56 PM
sunt din craiova si cumpar iphone uri de oriunde din tara

seb_coz
04-05-2012, 01:42 AM
ce pret doresti pe el??

Salut. Cred ca esti mai in masura decat mine sa estimezi pretul . Daca ar fi dupa mine, cred ca 200-250 ar fi aproximativ, numai sa vedem cine plateste transportul caci presupun ca preferi fan curier nu posta romana. da si tu un pret :)

cosminachile
05-01-2012, 06:51 PM
valabil

ioanaavram
08-12-2014, 06:35 PM
Modelul Iphone 5 nu va intereseaza?

alexetnies
08-25-2014, 02:56 PM
Salut am un iPhone 4s alb, 16 gb care mi a cazut in apa, cat mi-ai oferi pe el(am cutie si tot la el)