PDA

View Full Version : iphone 4 downgrade

makidonu
04-03-2012, 06:16 PM
sal la un iphone 4 codat orange ro ...pot face downgrade de la 5.1 la orice soft cu ispw normal fara nicio problema cat timp detin cartela de operator? nare shsh salvate de bb numi pasa sa urce chiar la 4.11.08 important e sa ma duc jos la soft ca 5.1 e cam bugat... astept opinii

tiberiuboboc
04-03-2012, 06:26 PM
Fara SHSH nu poti face upgrade/downgrade/restore. Poti face doar la ultimul iOS din iTunes, adica 5.1.

mikeru
04-03-2012, 11:16 PM
nare? numi? bugat?

cumva.. am ratat eu știrea? nu mai trăim īn Romānia?

~~~~~~~~~~~~~~XXXXXXXXXXXX((((((

[nu-mi pasă dacă voi fi penalizat pentru reacția asta!]

e chiar așa de greu să dați cāte un search cānd aveți o īntrebare? ca să scutim ritmu` ăsta de piață de la marginea drumului, unde toți īntreabă verzi și uscate?

makidonu
04-03-2012, 11:56 PM
k tx :D mikeru usor :p era doar o intrebare :)

flotouran95
04-04-2012, 12:09 AM
Makidonu mikeru se referea la asta

g) Forum-ul nu trebuie confundat cu un chat. Pentru discutia personala intre doi membri exista functia de mesagerie privata. Drept urmare, se pedepseste folosirea in exces a pictogramelor emotive (iconitele animate), scrierea de mesaje alcatuite exclusiv din astfel de pictograme, scrierea exclusiv cu majuscule.

(din regulamentul forumului)

ad3lin
04-04-2012, 01:20 AM
@makidonu... si de exemplu care ar fii acele bug-uriæ? eu folosesc versiunea 5.1 si nu am avut nici un fel de problema, daca ai probleme posteaza si poate baietii or sa te ajute, doar este un forum idevice,
1.Ce fel de probleme ai de cand ai urcat la 5.1æ?