PDA

View Full Version : Reclamaţii, sugestii şi propuneri

Undercover
01-08-2011, 12:58 AM
Aici puteţi posta propuneri, reclamaţii, sugestii cu privire la orice/oricine.
Fără exagerări!

mctano
01-08-2011, 05:26 PM
Salut,
la initierea unui topic,ar fi bine ca userul sa primeasca un info prin care sa fie intrebat daca a cautat despre acel subiect, sa fie sigur ca posteaza in sectiunea potrivita, sa denumeasca topicul corespunzator, si sa fie sigur ca nu a mai postat de mai multe ori acelasi lucru.
Iar cei care nu sunt inregistrati sa nu aiba posibilitatea de a deschide topicuri noi.

Tyler
01-08-2011, 05:45 PM
mctano, nu sunt de acord cu ce zici tu.Nu toţi românii ştiu să se înregistreze pe un forum.Ar trebui să fie cât mai uşor să primeşti ajutor în privinţa unei probleme cu un terminal, nu să fie îngreunat de înregistrare, mail-uri de activate, ş.a.m.d

Protektor
01-08-2011, 05:48 PM
mctano, nu sunt de acord cu ce zici tu.Nu toţi românii ştiu să se înregistreze pe un forum.Ar trebui să fie cât mai uşor să primeşti ajutor în privinţa unei probleme cu un terminal, nu să fie îngreunat de înregistrare, mail-uri de activate, ş.a.m.d

Imi e greu sa cred ca un utilizator de iDevice nu stie sa se inregistreze pe in forum.

mctano
01-08-2011, 05:51 PM
Am inteles.
Atunci poate doar sa citeasca si sa caute cu mare atentie.
Daca nu stie sa se inregistreze oare va pricepe ce ii spui pentru a rezolva problema?

Tyler
01-08-2011, 05:52 PM
Protektor, unii îşi cumpără iPhone sau orice alt idevice, pentru a-i creşte statul în societate.Cum sunt aşa numiţi "cocalari" crezi că ăia ştiu cum să pună un ringtone şi să facă un cont pe un forum?Are iPhone şi atât contează pentru unii.Nu-s mulţi ca şi noi, mai advanced users ca să zic aşa.

Protektor
01-08-2011, 05:57 PM
Off topic! Atunci pe aia sigur nu-i intereseaza forumul nostru.

Toni
01-08-2011, 05:57 PM
Protektor, unii îşi cumpără iPhone sau orice alt idevice, pentru a-i creşte statul în societate.Cum sunt aşa numiţi "cocalari" crezi că ăia ştiu cum să pună un ringtone şi să facă un cont pe un forum?Are iPhone şi atât contează pentru unii.Nu-s mulţi ca şi noi, mai advanced users ca să zic aşa.

Poate ca ar trebuii cautat peachetul de limba romana pentru vBulletin.

Tyler
01-08-2011, 06:02 PM
Protektor, nu-s de acord nici aici cu ce ai zis.Majoritatea vin aici şi ne cer ajutorul.Mulţi postează o problemă şi pleacă.De ce?Nu e mai interesat de altceva, decât de probleme lor cu terminalul respectiv.Atunci de ce să faci tu enşpe mii de conturi care doar postează odată de pe cont şi atât?Mie nu mi se pare ok.Just a thought.

Toni, nu-i o idee rea.

Undercover
01-08-2011, 06:13 PM
Sunt de acord cu kendo0 din aceleasi motive deci se va putea posta ca guest in continuare.

Tyler
01-08-2011, 06:18 PM
Thanx for clearing that out addicted. :D

zaone
01-08-2011, 06:34 PM
Poate ca ar trebuii cautat peachetul de limba romana pentru vBulletin.
Am cautat, pe forumul lor oficial nu aveau pentru 4.1.
@mctano: Voi cauta dar nu stiu daca voi gasi un plugin care sa faca ceea ce spui tu.

Tyler
01-08-2011, 09:57 PM
O nouă sugestie.E prea mult off topic, şi dacă nu se ia măsuri drastice, mă refer în privinţa userilor, forumul va fi impânzit de lucruri complet nefolositoare şi iritante.Just a thought.

LE: Un extra moderator ar fi binevenit să monitorizeze discuţiile, care desigur şi are mai mult timp să monitorizeze.

PsychOps
01-08-2011, 10:01 PM
sunt de acord...si eu fac uneori off topic si va rog la urmatorul off topic sa fiu avertizat si banned pt 1-2 zile..Multumesc...

Protektor
01-08-2011, 10:03 PM
Cand o sa apara regulamentul, cei care fac off sau chat vor fi penalizati.

Protektor
01-08-2011, 10:03 PM
sunt de acord...si eu fac uneori off topic si va rog la urmatorul off topic sa fiu avertizat si banned pt 1-2 zile..Multumesc...

Cu placere :D

Toni
01-08-2011, 10:04 PM
O nouă sugestie.E prea mult off topic, şi dacă nu se ia măsuri drastice, mă refer în privinţa userilor, forumul va fi impânzit de lucruri complet nefolositoare şi iritante.Just a thought.

LE: Un extra moderator ar fi binevenit să monitorizeze discuţiile, care desigur şi are mai mult timp să monitorizeze.

Ar trebuii macar sa fie 2 Super-Moderatori sa vegheze peste toate forumurile, nu peste unul anume, pentru ca poate cand cineva este in febra "offtopicului" moderatorul care se ocupa de acel forum nu este online, si in cazul asta un super-moderator online in acel moment s-ar putea ocupa de toate forumurile.

PsychOps
01-08-2011, 10:04 PM
ok... sper sa nu ajung sa fiu penalizat.:)

PsychOps
01-08-2011, 10:05 PM
mas oferi eu ca extra moderator petrec cam 6-7 ore pe zii aici...scuze pt off

mircea
01-08-2011, 10:06 PM
cu toate ca asa sper si eu...!

Tyler
01-08-2011, 10:06 PM
Toni, şi aşa e bine cum ai spus tu.Sincer când văd că e împânzit tot forumul cu off topic, încet încet e văd că, nu prea îţi vine cheful să postezi.Aşa văd eu.

LE: Poftim, şi aici off topic.

LE2: Sau măcar un colţ al utilizatorilor de idevice care chiar au habar despre ce vorbesc, mă refer să fie advanced users, şi să putem intra pe acel topic cu o parolă sau ceva de genul.

zaone
01-08-2011, 10:09 PM
Bun, acum pun regulamentul, coder vrei moderator dar faci offtopic so iti dai seama ca nu vei primi. In rest, cine mai face offtopic ia 2 infraction points, la a doua abatere ia dublu, cand ajunge la 10 ia ban 10 zile.

mircea
01-08-2011, 10:10 PM
hai sa nu mai schimbam subiectul , cand cineva are nevoie de ceva hai sa nu mai schimbam subiectul , fara cearta ,fara off topic , fara speculati...!

PsychOps
01-08-2011, 10:10 PM
ok zaone imi pare rau....

mircea
01-08-2011, 10:11 PM
un moderator trebuie sa fiie mai des pe forum sa aive grija sa nu se certe si sa nu faca nimeni off topic ...!

Tyler
01-08-2011, 10:13 PM
Scriu şi aici sugestia, poate moderatorii, nu au văzut-o.
Să fie măcar un colţ al utilizatorilor de idevice care chiar au habar despre ce vorbesc, mă refer să fie advanced users, şi să putem intra pe acel topic cu o parolă sau ceva de genul.Mă refer că se vede clar cine postează ca un om normal, să afle informaţii să ajute pe alţi şi restul care doar vor să fie cât mai activi în speranţa să fie moderatori.

Protektor
01-08-2011, 10:13 PM
un moderator trebuie sa fiie mai des pe forum sa aive grija sa nu se certe si sa nu faca nimeni off topic ...!

Ok! aici sunt si cand o sa vem regulament, ne folosim de el.

Toni
01-08-2011, 10:15 PM
Scriu şi aici sugestia, poate moderatorii, nu au văzut-o.
Să fie măcar un colţ al utilizatorilor de idevice care chiar au habar despre ce vorbesc, mă refer să fie advanced users, şi să putem intra pe acel topic cu o parolă sau ceva de genul.Mă refer că se vede clar cine postează ca un om normal, să afle informaţii să ajute pe alţi şi restul care doar vor să fie cât mai activi în speranţa să fie moderatori.

Ar fi ceva, peste X posts (si un moderator/admin sa verifice ca nu sunt posturi spamoase) sa ii se dea userului access la un forum "mai pentru experimentati".

Tyler
01-08-2011, 10:21 PM
Ar fi bună idee, ar fi nişte discuţii mai interesante, mai raţionale, nu cu off topic-uri.Sunt câţiva utilizatori care postează coerent, sunt alţi care postează să fie activi, iar asta se vede.E ca şi cum încurci vacile cu oile, trebuie să fie fiecare la categoria sa, ca să fie armonie pe forum.Trebuie măsuri drastice şi rapide, şi mai multă atenţie dată forumului, deoarece sunt mulţi care postează mult, şi moderatori nu ţin pasul, de aia ar trebui şi un extra moderator care are habar şi experienţă, nu numai în iPhone, ci şi cum să modereze discuţiile.Altfel se va duce în jos forumul mult, va fi doar un help forum, şi atât!Părerea mea.

PsychOps
01-08-2011, 10:21 PM
@zaone ar trebui sa maresti numarul de mesaje permis in inbox...(sugestie) nu off topic:)

zaone
01-08-2011, 10:32 PM
Am publicat regulamentul, cititi-l si respectati-l. Nu va plangeti ca nu exista moderatori pentru ca nu voi arunca moderatoare in stanga si in dreapta, asta sa fie clar. Ori isi fac treaba cei care au ori il pierd.

zaone
01-08-2011, 11:41 PM
Am mutat aici acest thread, sta mai bine.

Tyler
01-08-2011, 11:54 PM
O sugestie.Ar trebui să fie mai multe denumiri când ai X posturi.Nu doar proaspăt utilizator de idevice, membru, şi iDevice membru, că aşa cred că am deveni iDevice Masters in 1 săptămână.Ar trebui mai multe denumiri când ai X post-uri.

PsychOps
01-08-2011, 11:58 PM
exact...dupa iDevice Master la 500 posts sa fie numit iDevice teacher sau Zaone's Right Hand...oricum tu stii

mircea
01-09-2011, 12:02 AM
da sar putea...!

zaone
01-09-2011, 12:28 AM
Notat, sunt 3 deocamdata, o sa vad cum le pot jongla.

claudieux
01-09-2011, 12:48 AM
Zaone, e posibil ca posturile din unele categorii sa nu fie contabilizate?

Protektor
01-09-2011, 01:23 AM
@Coder si @kendo0, daca nu faceati atat de mult chat, nu ajungeati sa aveti atatea postari. Uitati-va putin si o sa vedeti ca sunteti campioni la vorbe-n vant.
L.E. Imi cer scuze ca-l uitasem pe @mircea.

Tyler
01-09-2011, 02:57 AM
Protektor, eu am vorbit vorbe-n vânt?Scuze că sunt un user atât de activ atunci. :)

mircea
01-09-2011, 03:04 AM
da , si cu ce vb eu in vânt...?

Tyler
01-09-2011, 03:35 AM
Apropo, vreau o schimbare de nick, la cine trebuie apelat?:)

iuliutz
01-09-2011, 10:32 AM
As propune sa se facă o arie separat pentru bursa de vânzări si cumparari

zaone
01-09-2011, 10:39 AM
Exista, te-ai uitat in tot forumul?
Ce nick vrei kendo0?

iuliutz
01-09-2011, 10:56 AM
Accesez prin tapatalk si poate nu sunt familiarizat inca cu el. Eu am vazut mai multe anunțuri pe arii diverse, de unde am
tras concluzia ca nu este arie de bursa. Inc nu m-am obijnuit nici cu platforma pe care e construit forumul, iar pe softpedia unde moderez o arie e putin diferit

zaone
01-09-2011, 11:00 AM
Nu stiu ce platforma foloseste Softpedia, desi parca tot vbulletin aveau. Exista aria Spatiu Comercial pentru vanzari/cumparari. E putin mai jos pe forum.

Protektor
01-09-2011, 11:02 AM
Accesez prin tapatalk si poate nu sunt familiarizat inca cu el. Eu am vazut mai multe anunțuri pe arii diverse, de unde am
tras concluzia ca nu este arie de bursa. Inc nu m-am obijnuit nici cu platforma pe care e construit forumul, iar pe softpedia unde moderez o arie e putin diferit

Ti-am dat si eu mai inainte un PM cu acelasi lucru.

iuliutz
01-09-2011, 11:06 AM
Am citit. Multumesc. Spațiu comercial banuiam ca e spațiu pentru publicitate ce poate fi închiriat de diversi pentru reclame in cadrul forumului.

PsychOps
01-09-2011, 12:24 PM
BTW nea luat valul...

nick-ul se poate schimba usor...dai acolo la settings...dar il poti schimba doar odata..

TheDog
01-09-2011, 01:13 PM
de ce mai apar noi news pe site-ul vechi? :| Totul trebuie sa apara aici de acum inainte, altfel nu vad pt ce s-a mai facut forumul asta
nu putem sa urmarim 2 forumuri care fac cam acelasi lucru in acelasi timp

mctano
01-09-2011, 02:08 PM
aici este forumul.
site-ul zaone.ro a ramas in continuare pe aceeasi platforma cu stirile de rigoare.

zaone
01-09-2011, 02:27 PM
de ce mai apar noi news pe site-ul vechi? :| Totul trebuie sa apara aici de acum inainte, altfel nu vad pt ce s-a mai facut forumul asta
nu putem sa urmarim 2 forumuri care fac cam acelasi lucru in acelasi timp
Pe zaone.ro apar stiri zilnic, tu nu le mai vezi sau cum? zaone.ro nu e forum.

boboc
01-09-2011, 03:21 PM
Ar fi bine sa existe o sectiune aici pe forum: news.
Acolo da apara articolele de pe zaobe.ro

Tyler
01-09-2011, 03:54 PM
Zaone, vreau nick-ul Tyler.

zaone
01-09-2011, 04:41 PM
Ar fi bine sa existe o sectiune aici pe forum: news.
Acolo da apara articolele de pe zaobe.ro
Eu vreau sa fac altceva dar deocamdata nu exista nici o solutie de unire a forumurilor.

shaqvill
01-09-2011, 05:07 PM
As avea o propunere referitor la articolele de pe pagina principala! Stim cu totii ca f multi comenteaza pareri, etc, etc... Dar ar fi ok poate ca acele comentarii sa fie parte din forum, adica sa te duca pe forum unde sa poti discuta despre subiectul respectiv... Asta ca sa nu se repete aceleasi chestii pe forum si pe pag. principala...
De asemenea ar trebui facuta aceasta imbinare sa fie vizibila si pe pag principala...

So, what do you think? Ar aduce mai multi useri pe noul forum si ai toate avantajele sa postezi cu reply-uri, gen sa adaugi o poza etc etc...

Poate ca cer mult dar daca stiti sa le imbinati ar fi f util!

zaone
01-09-2011, 09:23 PM
Schimba-ti nick-ul te rog sau il schimb eu.
Nu se poate face deocamdata bridge, nu exista cu ce.

shaqvill
01-09-2011, 09:36 PM
Schimba-ti nick-ul te rog sau il schimb eu.
Nu se poate face deocamdata bridge, nu exista cu ce.

nu am gasit cum sa imi schimb nickname-ul; te rog sa imis pui pasii sau schimba direct tu, in loc de "ecomenzi.com" username as dori "shaqvill".

Merci!

zaone
01-09-2011, 09:39 PM
Rezolvat.

Tyler
01-09-2011, 10:08 PM
Zaone, consider că am infraction point pe nedrept.Mi-a dat Protektor infraction point deoarece i-am zis unui user că tu ai Alien Surface şi i-ai spune tu cum se comportă după X luni, iar Protektor mi-a dat infraction point pentru aşa ceva.Eu încerc să ajut user-ul să meargă la cineva care i-ar putea rezolva dilema şi Protektor îmi dă infraction point.Are sens?

Toni
01-09-2011, 10:08 PM
Zaone, consider că am infraction point pe nedrept.Mi-a dat Protektor infraction point deoarece i-am zis unui user că tu ai Alien Surface şi i-ai spune tu cum se comportă după X luni, iar Protektor mi-a dat infraction point pentru aşa ceva.Eu încerc să ajut user-ul să meargă la cineva care i-ar putea rezolva dilema şi Protektor îmi dă infraction point.Are sens?

Las-o asa ca si eu am, trece pe 19 ;)

zaone
01-09-2011, 10:16 PM
Intr-adevar asa e. Reversed.

Tyler
01-09-2011, 10:17 PM
Toni, da mi se pare total nedrept,nu-i văd sensul să primesc infraction point că eu am încercat să ajut omul cu dilema lui.Aştept pe zaone să decidă el.

LE: Zaone, mulţumesc!

Protektor
01-09-2011, 10:23 PM
Toni, da mi se pare total nedrept,nu-i văd sensul să primesc infraction point că eu am încercat să ajut omul cu dilema lui.Aştept pe zaone să decidă el.

LE: Zaone, mulţumesc!
Si acum esti offtopic si faci chat.

iuliutz
01-10-2011, 12:12 AM
Faptul ca pot posta userii neinregiatrati duce la mult spam si mai multă munca pentru moderatori, plus ca nu ai pe cine Bana sau sanctiona pentru asta. In plus, din propria experiența spun ca o sa vina mulți care vor posta linkuri spre siteuri personale(ASA am pătit eu pe site-ul meu la secțiunea comentarii)

shaqvill
01-10-2011, 12:32 AM
Corect! Daca vezi vreunu care isi face reclama peste reclama la nush ce site, eu propun ban pe ip...

iuliutz
01-10-2011, 12:37 AM
Da, insa aceasta sanctiune ar trebui sa fie in ultima instanța deoarece mulți operatori internet oferă o clasa de ip care se shimba prin dhcp la restartul serverului iar un restart la modem ar rezolva pentru unii problema banului pe ip si ar afecta pe altii sau mai sunt mulți in rețele, in spatele unui ip real conectati prin router sau sever local. Pentru unul nu trebuie sa sufere mai mulți

Tyler
01-10-2011, 12:45 AM
A mai fost discutată problemă dacă să fie dezactivată sau nu opţiunea de a posta ca şi guest cu câteva pagini anterioare.

TheDog
01-10-2011, 07:44 AM
zaone, decizia de a pune moderatori din randul celor care au votat nu e ok deloc
stiu ca asa ai promis dar promotia la rangul de moderator trebuie sa o primeasca cineva care chiar o merita, care a facut ceva pt acest forum.
Donatorii sa primeasca o steluta langa nick sau statut de vip, in nici un caz de moderator.

draque
01-10-2011, 09:00 AM
Mie nu imi ramane memorat nick-ul de pe forum. Am bifat si Remember Me.

Vezi in Vbulletin Options -> Cookies and HTTP Header Options la Path to Save Cookies ce ai selectat.

zaone
01-10-2011, 01:09 PM
zaone, decizia de a pune moderatori din randul celor care au votat nu e ok deloc
stiu ca asa ai promis dar promotia la rangul de moderator trebuie sa o primeasca cineva care chiar o merita, care a facut ceva pt acest forum.
Donatorii sa primeasca o steluta langa nick sau statut de vip, in nici un caz de moderator.
Am promis de la bun inceput si am dat, deocamdata nu regret, toti care au primit isi fac treaba bine. Daca in timp se va dovedi ca unii nu isi fac treaba si nu merita acel moderator atunci il voi sterge, am specificat ca aceste moderatoare nu sunt batute in cuie daca oamenii nu sunt activi si daca nu respecta regulile.
So far oamenii si-au facut treaba, in special Protektor si mctano care au fost foarte activi. Urmeaza Nicodiac si probabil altii care vor fi mai activi.

Aquarius
01-10-2011, 01:13 PM
Eu ma multumesc si cu VIP :)

PsychOps
01-11-2011, 08:27 PM
@Tyler de ce nu raspunzi la PM??sCUZE PT OFFtopic:)

Acum cand e un thread cu offtopic tu postezi aici?

PsychOps
01-11-2011, 09:12 PM
Am uitat de el.....BTW cand expira?

zaone
01-11-2011, 09:16 PM
Esti la 2 puncte de ban, keep the offtopic going

TheDog
01-13-2011, 08:16 AM
s-au creat nu stiu cate sectiuni cu nspe mii de topicuri, forumul este FOARTE GREU DE URMARIT!!!
chiar era nevoie de topicuri de genul off topic sau cu jocuri?

zaone
01-13-2011, 10:06 PM
Well, da, mai tine lumea "in priza". Ce anume propui tu sa fie scos?

TheDog
01-14-2011, 07:29 AM
Well, da, mai tine lumea "in priza". Ce anume propui tu sa fie scos?
de ex: sectiunile "Cafenea" si "Jocuri pe forum" sa fie desfiintate, celelalte sectiuni trebuiesc gandite si regrupate, sunt prea multe.
Pt iphone care e subiectul principal al acestui forum sa zicem ca e ok cum e acum, dar pt restul de device-uri se poate face o singura sectiune cu mai multe sub-topicuri.

zaone
01-14-2011, 11:27 AM
Pentru iPod intr-adevar nu e nevoie, dar pentru iPad e, incep sa fie din ce in ce mai multe. Cum sa desfiintez cafeneaua? Unde poate discuta lumea liber?

venom
01-14-2011, 05:13 PM
Vad ca au aparut o sumedenie de posturi de la niste boti. Nu poti sa le faci nimic?

zaone
01-14-2011, 05:23 PM
Nu sunt boti, sunt stiri de pe Gizmodo si Techcrunch :))

worf
01-14-2011, 05:28 PM
sunt chiar utile stirile in cauza (of, iar imi va da puncte Protektor pentru off-topic :) )

Vad ca deja ai luat de la addicted, esti spiritual.

venom
01-14-2011, 05:41 PM
Nu sunt boti, sunt stiri de pe Gizmodo si Techcrunch :))

ok. Am crezut ca sunt boti care anunta stiri ca pe alte forumuri.....dar totusi cam multe stiri asa dintr-o data

zaone
01-14-2011, 05:57 PM
Sunt setati sa bage stirile la fiecare jumatate de ora, cred ca o sa-i mai "incetinesc" putin.

iuliutz
01-15-2011, 06:00 PM
Ar fi bine. Eu inițial am dat report pentru spam când am vazut atatea mesaje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

zaone
01-15-2011, 06:21 PM
A da? Interesant, la mine nu a ajuns nimic legat de spam :))

iuliutz
01-15-2011, 06:51 PM
Da. Am dat report, insa de pe tapatalk nu din browser. Poate a ajuns la moderatori....

Driver07XYC
06-29-2012, 10:19 AM
Salutare ! Nu am vazut pe forum o sectiune de feedback si cutie neagra pentru partea de "Spatiu comercial". De exemplu doresc sa achizitionez un iPhone 4S si as dori niste feedback-uri de la membrii forumului, care au cumparat de la diversi comercianti care activeaza pe forum.

mikeru
06-29-2012, 10:54 AM
Driver07XYC
Proaspat posesor de iDevice
Array
Terminal
iPhone 4 32GB
Versiune de iOS
iOS 4.3.3
Jailbroken cu
redsn0w
Reteaua de telefonie mobila
Orange
Feedback Score
0

Acel Feedback Score ar trebui să te edifice. dacă nu este.. nu este..

Dar comercianți declarați sunt foarte puțini, probabil n-au prea vândut celor de pe forum.
Zic declarați fiindcă majoritatea vând un iPhone pe care l-au folosit ei sau chestii de-astea singulare.

criss100
08-11-2012, 01:13 PM
Salut.Am o sugestie,nu se poate mari timpul de reeditare al unui post. Exemplific:scri un post si dupa citeva minute iti amintesti ceva dar acum nu mai poti reedita postul ce faci? deschizi alt post.marind timpul ai posibilitatea de reeditare al postului. Nu?

Man
08-25-2012, 12:48 AM
Chiar nu se poate face nimic cu spamurile astea zilnice?
Deci am deja tic nervos cand le vad in tapatalk sau primesc mail-uri din diferite topicuri cu prostiile lor ce poasteaza.
Deci faceti ceva, ca sa nu mai poata posta asa usor pe forum tampeniile lor.
Chestia asta(cu spamul) o aparut asa de des acum max 1(una) saptamana, inainte mai aparea din cand in cand, dar acum nu se mai poate, help...
:(

Sent from my iPad using Tapatalk HD!

tiberiuboboc
08-25-2012, 06:49 AM
Ba se poate face ceva, ceea ce fac si eu si ceilalti moderatori: le stergem :D. Mai departe poate doar @Zaone sa faca ceva ...

flotouran95
08-25-2012, 10:19 AM
Da Tibi noaptea am ajuns sa fac doar asta . Banez spamerii ca sunt destui

Man
08-26-2012, 12:11 AM
Doamne, parca este magnet ptr spam-eri, este singurul forum pe care vad asa ceva.
Mai sunt si altele cu alte profiluri si nu am vazut atata spam cat e aici.
Zaoane fa ceva!

Sent from my iPad using Tapatalk HD!

flotouran95
08-26-2012, 01:50 AM
Mie imi spui Mankid ca apare unul pe ora cred ....