PDA

View Full Version : Promotieª!! Aplicatii AppStore Platite Acum Gratis. Free, ¨¨ pentru timp limitat¨´



ad3lin
08-01-2012, 01:03 PM
Promotie app platie acum de forma gratuita.!!!
+


iCrazyClick [ iPhone / iPod Touch ] (http://itunes.apple.com/ph/app/icrazyclick/id446659381?mt=8) $0.99 download gratis pentru timp limitat!

Tap and Zap [ iPhone / iPod Touch ] (http://itunes.apple.com/ph/app/tap-zap-through-camera-ray/id496294895?mt=8) - $0.99 - Astazi Gratis !!!

Comic Story [ iPhone / iPod Touch ] (http://itunes.apple.com/ph/app/comic-story/id531596060?mt=8)- $1.99 - $1.99 -> Gratis pentru un timp limitat!!

Robot Bros [ iPhone / iPod Touch / iPad ] (http://itunes.apple.com/ph/app/robot-bros/id455055887?mt=8) - $0.99 Gratis pentru un timp limitat!

A Game With Balls [ iPhone / iPod Touch /iPad ] (http://itunes.apple.com/ph/app/a-game-with-balls/id475852558?mt=8) - $0.99 - Gratis jocul saptamanii!

War Conquest:Commander(Deluxe) [ iPhone / iPod Touch / iPad ] (http://itunes.apple.com/ph/app/war-conquest-commander-deluxe/id534143772?mt=8)- $4.99 - Gratis pentru un timp limitat!

Annihilator [ iPhone / iPod Touch / iPad ] (http://itunes.apple.com/app/consume-mobile-isp-packages/id537990268?mt=8) - $0.99 - Gratis numai astazi!

ElectroTrains [ iPhone / iPod Touch / iPad ] (http://itunes.apple.com/ph/app/electrotrains/id478586979?mt=8) - $0.99 - Gratis pentru un timp limitat!

Currency© [ iPhone / iPod Touch ] - $0.99 - Gratis numai astazi!

InstaMatch — The Instagram Game [ iPhone / iPod Touch / iPad ] (http://itunes.apple.com/ph/app/instamatch-instagram-game/id488540376?mt=8%22) - $0.99 - Gratis pentru un timp limitat!

Protektor
08-01-2012, 02:21 PM
Multumim ad3lin, e bun topicul.
Sent from my iPad using Tapatalk HD

ad3lin
08-01-2012, 08:41 PM
Gemz for iPhone [ iPhone / iPod Touch ] - $1.99 (http://itunes.apple.com/ph/app/gemz-for-iphone/id455947190?mt=8) - Gratis pentru un timp limitat!.

Gemz HD for iPad [ iPad ] - $1.99 (http://itunes.apple.com/ph/app/gemz-hd-for-ipad/id455989244?mt=8) - Gratis, timp limitat!.

ad3lin
08-01-2012, 08:50 PM
WhatsApp Messenge (http://itunes.apple.com/es/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8) Gratis pentru timp limitat!.

zaone
08-01-2012, 09:42 PM
Am si eu o intrebare, daca tot ai pus astea, de ce le-ai pus cu link-urile din App Store-urile altor tari? Si ce-i cu romana asta? Ai tradus cu google translate textele?

Hilcros
08-06-2012, 11:54 PM
Ok am creat o aplicatie si am pus-o gratis in Appstore...uitati-va umpic la ea si daca va place m-ar ajuta sa o puneti in postul zilei legat de aplicatii gratis.Multumesc! http://itunes.apple.com/ro/app/twed/id543050528?mt=8

Da este utila.

ad3lin
08-07-2012, 01:54 AM
Bravo, este un bun inceput,

BRAVO


---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?ncxhqg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ad3lin.3x.ro
coolmod.com

Protektor
08-07-2012, 09:14 AM
Da, e chiar utila.

flotouran95
08-07-2012, 11:21 AM
Da am descarcat si eu aplicatie e ok. Bravo


Sent from my iPhone using Tapatalk

boboc
08-07-2012, 11:26 AM
Felicitari, aplicatia arata foarte bine.
Filtrele sunt facut folosind Core Image?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Man
08-07-2012, 11:54 AM
De ce nu o pot accesa din ipad?


Sent from my iPad using Tapatalk HD!

ad3lin
08-07-2012, 01:30 PM
PES 2012 - Pro Evolution Soccer (http://itunes.apple.com/ro/app/pes-2012-pro-evolution-soccer/id460930780?mt=8&ign-mpt=uo%3D4) - gratis pentru un timp limitat.


Wordary (http://itunes.apple.com/ro/app/wordary/id510371666?mt=8) - 4.99 $ Gratuit pentru Ipad. ( timp limitat )

Cover Orange HD (http://itunes.apple.com/ro/app/cover-orange-hd/id397731774?mt=8) - 1.99$ Gratis pentru un timp limitat.

Mars Lander (http://itunes.apple.com/ro/app/mars-lander/id484178891?mt=8) - 1.99 $ Gratis numai in zilele 6, 7, si 8 de August.

flotouran95
08-07-2012, 03:28 PM
Uite ce am facut cu piciul meu haha editam o poza cu el si uite ce a iesit asa ia placut lui

2189


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hilcros
08-07-2012, 09:33 PM
Ma bucur ca va place....Da filtrele sunt cu Core Image! Vine un update curand!

Protektor
08-07-2012, 09:52 PM
De ce nu o pot accesa din ipad?


Sent from my iPad using Tapatalk HD!
Se poate, eu pe iPad am pus-o.

Man
08-07-2012, 11:30 PM
Da se poate, dar eu incercam cu tapatalk-ul si nu reusam.
In legatura cu aplicatia, seamana f mult cu o aplicatie pe care am instalato astazi si anume CamastAgram.
Si anume cand dau edit, este leita.


Sent from my iPad using Tapatalk HD!

ad3lin
08-08-2012, 09:33 PM
Skylanders Cloud Patrol (http://itunes.apple.com/ro/app/skylanders-cloud-patrol/id511136749?mt=8) - 0.99$ gratuit pentru timp limitat

Hero of Magic II (http://itunes.apple.com/ro/app/hero-of-magic-ii/id525702447?mt=8)- 1.99$ gratuit pentru un timp limitat

Man
08-08-2012, 11:45 PM
Da se poate, dar eu incercam cu tapatalk-ul si nu reusam.
In legatura cu aplicatia, seamana f mult cu o aplicatie pe care am instalato astazi si anume CamastAgram.
Si anume cand dau edit, este leita.


Sent from my iPad using Tapatalk HD!

Pardon CamstAgram...


Sent from my iPad using Tapatalk HD!

ad3lin
08-09-2012, 07:58 PM
File Manager App (http://itunes.apple.com/ro/app/file-manager-app/id521405763?mt=8) - 1.99$ Gratis aceasta saptamana.

Presentation Link (http://itunes.apple.com/ro/app/presentation-link-app-for/id441472908?mt=8) - 1.99 $ Gratis doar aceasta saptamana. ( Compatibil doar cu ipad )
2192

Presentation Viewer for iPhone (itunes.apple.com/ro/app/presentation-viewer-for-iphone/id472205552?mt=8)- 1.99$ Gratis doar aceasta saptamana
21932194

Picture Link (http://itunes.apple.com/ro/app/picture-link/id385702117?mt=8) - 1.99$ Gratis aceasta saptamana.
21952196

ad3lin
08-09-2012, 08:01 PM
FlipMovies (http://itunes.apple.com/ro/app/flipmovies/id443408708?mt=8) - 1.99$ gratis aceasta saptamana.
21972198

My Puppy... (itunes.apple.com/ro/app/my-puppy.../id492044257?mt=8) - 1.99$ Gratis aceasta saptamana.
21992200

IRR Calculator (http://itunes.apple.com/ro/app/irr-calculator/id382262002?mt=8)- 1.99$ Gratis aceasta saptamana.
2201

ad3lin
08-09-2012, 08:06 PM
Alarm Clock - One Touch Pro (http://itunes.apple.com/ro/app/alarm-clock-one-touch-pro/id509199647?mt=8) - 1.99$ Gratis aceasta saptamana.
22022203

Hungry Turtle HD (http://itunes.apple.com/ro/app/hungry-turtle-hd/id501037009?mt=8)- 0.99$ Gratis doar astazi.
22042205

Aplicatiile oferite de apple saptamana aceasta sunt gratis datorita celor 1 000 000 de download-uri efectuate pentru fiecare in parte.

ad3lin
08-10-2012, 12:43 PM
Age of Chaos (http://itunes.apple.com/ro/app/age-of-chaos/id548520325?mt=8) - 1.99$ Gratis pentru un timp limitat!.
22062207

Paracute (http://itunes.apple.com/ro/app/paracute/id359912197?mt=8)- 0.99$ Gratuit pentru un timp limitat
22082209

ad3lin
08-10-2012, 12:46 PM
Rat On A Scooter XL (http://itunes.apple.com/ro/app/rat-on-a-scooter-xl/id342699962?mt=8) - 0.99 $ Gratuit pentru timp limitat!.
22102211

Monkey Flight (http://itunes.apple.com/ro/app/monkey-flight/id311768443?mt=8) - 0.99$ Gratuit pentru un timp limitat!.
22122213

ad3lin
09-19-2012, 08:54 PM
Top 26 Hip Hop Radio (http://itunes.apple.com/ro/app/top-26-hip-hop-radio/id537973960?mt=8) - 4,99$ Gratuit pentru timp un limitat!
24792480


Blocked Car (http://itunes.apple.com/ro/app/blocked-car/id307010568?mt=8) - 0.99$ Gratuit pentru un timp limitat
2481

ad3lin
09-19-2012, 09:04 PM
P90X By Beachbody, LLC (http://itunes.apple.com/ro/app/p90x/id425192079?mt=8) - 4.99$ Gratuit pentru un timp limitat!
24842485

Tap-Dictionary (http://itunes.apple.com/ro/app/tap-dictionary/id420174330?mt=8) - 9,99$$ Gratuit pentru un timp limitat!
24862487

ad3lin
09-19-2012, 09:14 PM
Pro Filter (http://itunes.apple.com/ro/app/pro-filter/id493209906?mt=8) - 1.99$$ gratuit pentru un timp limitat!
24882489

4Glob (http://itunes.apple.com/ro/app/4glob/id532519260?mt=8)- 1.99$$ Gratuit pentru un timp limitat! Gestioneaza traficul de date creat de telefon.
24902491