PDA

View Full Version : verific statusul imei-ului 2 eurasi vreo 8 lei

ad3lin
08-19-2012, 07:40 PM
Dupa cum spune si titlul pentru numai 2 € pot verifica statusul acelui imei, nu sunt eu persoana ce face acest lucru, cunosc pe cineva care lucreaza la apple si are acces la acea informatie, si iam propus treaba, sa zicem ca in ~6 ore pot da raspunsul. Garantie toatala! Se face returnare la bani daca nu se poate verifica imei-ul.
Daca cineva este interesat il rog sa posteze aici.
Daca stii numele persoanei ce a cumparat telefonul, este posibil sa dau raspuns in mai putin de 6 ore.

Numai bine!!!

( nu am postat in area comerciala, pentru ca nu as vrea sa intre deale ghita, ion si gigel postand aiurea imeiuri si ruganduma sa le verific telefonul! )

mihaisadu
08-19-2012, 08:27 PM
La ce te referi prin statusul imei-ului? Daca mai e in garantie si chesti dastea? Sau de cine a fost cumparat de unde si etc?

mmuntean
08-20-2012, 08:22 AM
Daca e vorba de verificare blacklist atunci 2 eur e ok.
Totusi ar fi fost ok sa postezi in zona comerciala, cine vrea oricum vede informatiile tale si ma indoiesc ca o sa fie chiar asa multi care sa posteze aiurea.

mikeru
08-20-2012, 08:42 AM
sunt de aceeași părere. zi-ne totuși de ce ai ales să postezi aici.

banii se fac/iau/dau în secțiunea Comercial.

flotouran95
08-20-2012, 10:34 AM
Mikeru tot ce se inseamna afacere tre sa fie in aria comerciala. Muta-l la locul lui ca de teama tot felului de postari suntem noii sau asa banuiesc ( moderatori)

Sent from my iPhone using Tapatalk

mikeru
08-20-2012, 02:15 PM
mutat în Forum - Spatiu comercial - iDevice-uri - Decodari

mihaisadu
08-20-2012, 02:57 PM
Deci pana la urma ce verifica anume de la imei ?