PDA

View Full Version : Intamplari cu cumparatorii

DanBadea
11-06-2012, 07:37 PM
Adresez o intrebare tuturor celor care vandun telefon si anume CARE A FOST CEA MAI NEBUNEASCA CERERE A UNUI CUMPARATOR...m-am decis sa deschid un thread dupa ce am fost sunat azi(ptr un i4s) de un tip care ma intreaba daca am ceva inpotriva sa ii dam folia de pe telefon (care este transparenta)jos ca sa vada el mai bine daca are 'DEFECTE ASCUNSE"...I-am explicat ca am platit niste bani sa o cumpar si montez si ca oricum poate vedea ff bine ce e sub ea ptr ca e transparenta....dupa care la vreo 15min imi da mesj si spune alta idiotenie si anume ca nu-l mai inteeseaza telefonul ca nu l-am decodat 'Oficial"..Telu a fost deblocat la un service fiind facut neverlock iar omu a sunat la Apple Romania si a intrebat daca acel service este "oficial"I-am explicat ca numai compania pe care ee blocat telu poate debloca si ca cel care am fost doar a pus banii de deblocare pe situl companiei dar el nu a inteles de ce nu l-am deblocat la Apple Rom.///Te doare capul...si altul vroia telefonul la un pret mult sub ce vroiam eu pe el dar vroia sa il duc acasa la poarta undeva prin Comuna Rosu...

mikeru
11-06-2012, 09:17 PM
sincer, nu prea văd rostul threadului tău, fiindcă fiecare comentează ce vrea. iar tu cam desconsideri persoanele despre care vorbești.

īn plus, n-ai adus nicio știre despre iPhone, nu știu de ce ai postat aici. o să te mut īn Cafenea, pānă găsește altcineva de cuviință dacă threadul va supraviețui.

DanBadea
11-06-2012, 09:21 PM
am crezut ca o sa fie distractiv sa impartasim povestiri despre clienti dar daca am gresit poti sa-l inchizi.