Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 1 of 1
    iDevice Master Array
    Terminal
    iPhone 7
    Versiune de iOS
    iOS 11.1.2
    Reteaua de telefonie mobila
    Telekom
    Feedback Score
    1 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Vand 2 iPhone 5 16GB Black Neverlocked Sigilate

Am de vanzare 2 iPhone 5 16GB negre decodate oficial din fabrica sigilate aduse din SUA.

Momentan este posibil sa am niste cumparatori dar prefer sa am mai multa lume interesata decat niste posibili cumparatori.

Telefoanele trebuie sa ajunga dupa revelion, 2 sau 3 ianuarie, nu stiu exact.

Sunt modelul A1429 cel compatibil cu 4G-ul din Romania. Mai am cateva aduse din state pe care le-am dat si pe care le si folosesc dar nu am testat niciodata 4G-ul.

Se desigileaza la fata locului, nu vreau sa le desigilez sa le testez pentru ca nu ma intereseaza.

Pret bucata: 2400 lei (negociabil in limita bunului simt)
    Pret ambele: 4800 lei (negociabil in limita bunului simt)

Garantia internationala este posibil sa fie valabila la iStyle doar pe baza facturii. Factura cred ca o voi primii dar nu o pot da decat celui care le va lua pe amandoua ca nu o pot rupe pe jumate. In cazul in care luati doar o bucata voi incerca sa tin legatura cu, cumparatorul pentru a-l putea ajuta cu factura in cazul in care vrea sa ajunga cu el la iStyle.

Poze voi pune cand ajung telefoanele dar nu cred ca are rost din moment ce ambele sunt sigilate.

Last edited by Merlin; 12-19-2013 at 11:02 PM.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread