Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 64 of 64

Thread: Iphone 4S

Proaspat posesor de iDevice Array
    Terminal
    iPhone 4
    Versiune de iOS
    4.3.2
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    soulyd
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!
    Am citit mai demult despre acest lucra ( ca apple vrea sa domina piata telefoanelor mai accesibile si ca va lansa un iphone cu pret undeva pe la 300$ in vara 2011 ). Eu cred ca exista adevar in stirea aceasta fiindca ar fi o afacere buna pentru apple sa domina si piata telefoanelor mai accesibile.
    Lucru ce s-a confirmat deja ca apple a trimis prototipuri ( iphone 4 cu chip A5 la producatori de apps). Nu sa confirmat insa ca este vorba despre un procesor dualcore sau nu ( dar stim ca apple nu vrea sa ramana in urma cu un procesor single core, deci eu sunt sigur ca este vorba despre un dualcore ). Camera de 8mpixeli este numai un zvon care se bazeaza doar ca aceasta ar urma in rand sa fie pe iphone 4s/5 ( pe 3g a fost 2mpixeli, pe 3gs 3 mpixeli, pe 4 este 5mpixeli acum pe 4s/5 ar trebui sa fie 8mpixeli ), ar fi fain sa ne surprinda cu una de 12mpixeli. Ramane sa vedem in Septembrie ce va scoate apple si ce nu...

Member Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down

Dupa cum zicea si Steve, nu numarul pixelilor conteaza cel mai mult. eu sunt total dezamagit de calitatea pozelor din cauza zgomotului mare pe care il au chiar si in conditii de luminozitate maxima: ziua, afara in soare puternic.

Mai bine ar lucra un pic la calitatea pozelor decat la indicatori de marketing gen 12mpixeli.

Proaspat posesor de iDevice Array
    Terminal
    iPhone 4
    Versiune de iOS
    4.3.2
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    soulyd
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down

Dar iphone-ul face poze bune, ma refer la calitate, numai ca mie mi se pare pozele putin cam mici, deci cand fac zoom numai sunt asa de clari ( de aceea cred eu ca ar fi super o camera de 12mpixeli daca este la aceasta calitate care are iphone 4 ). La nokia n8 nu este asa de fain camera, degeaba are 12mpixeli, nu imi place calitatea pozelor si la video nici numai comentez nimic... 720p@24fps

Member Array CretuMelcu's Avatar
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down

v-ar placea sa arate asa iPhone 5 http://www.incont.ro/it-c/iphone-5-v...erie-foto.html
    Life is full of shit ... and I am full of life by Cretu®

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)