Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 2 of 2

Thread: Aplicatii

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Aplicatii

Eu am ultima versiune de sistem de operare de la Apple adica Mavericks 10.9.3. Imi puteti spune de ce nu merg deloc aplicatiile de pe facebook in browserele Safari,Chrome si Opera. Numai pe Firefox merge orice aplicatie, joc sau soft ce il deschid pe facebook, dar browserele mele favorite sunt Safari si Chrome. Merge sa dau like-uri, share-uri si comenturi, dar aplicatiile nu merg pe celelalte 3 browsere. Ce trebuie sa instalez pe laptop sau pe cele 3 browsere ca sa mearga absolut totul de pe Facebook la fel ca pe Firefox.
    Am instalate toate extensiile si pluginurile la fel ca pe Firefox pentru toate cele 3 browsere, dar mirarea mea este care este smecheria ca aplicatiile Facebook merg pe Firefox si nu merg macar pe Safari care este browserul principal si este preinstalat la toate desktopurile si laptopurile a lui Apple. Imi puteti da adrese reale de email de la compania Apple sau de la acele browsere (Chrome, Safari si Opera) care imi pot da raspuns in legatura cu aceasta problema.

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!
    Am downloadat si instalat noua versiune de Mavericks 10.9.4 si tot nu merg aplicatiile Facebook pe Safari, Chrome si Opera. Dau un exemplu https://www.facebook...300063626836805 si apoi mai jos dai “Voteaza Echipa Favorita”, dar tot dau click si nimic nu apare pe aceste 3 browsere. Pe Firefox apare imediat dupa ce dau click pe butonul “Voteaza echipa favorita” o alta imagine.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)