Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 2 of 2
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Lightbulb Omni Info. 4 categorii de informatii, o singura sursa

Salutare,

Am sa imi fac si eu reclama aici pentru o aplicatie pe care am facut-o de curand si pe care eu o consider utila (mai mult, sunt chiar foarte mandru de ea).

Pe scurt, Omni Info este adresata exclusiv pietei romanesti si este singura aplicatie care integreaza patru categorii de informatii de care oamenii au nevoie zilnic: Curs valutar si convertor, DEX, identificare firme dupa CIF sau nume, aflare cod postal.
    Aplicatia este o incercare de improspătare a pietei aplicatiilor romanesti, de crestere a calitatii produselor destinate romanilor pe care le gasim in App Store si, pe cale de consecinta, de sporire a increderii utilizatorilor din romania în astfel de produse.

Mai multe detalii pe http://www.omni-info.ro

Sunt curios de feedback-ul vostru.

Multumesc tuturor care-si vor aloca timp sa citeasca / raspunda la postarea asta.

O zi buna!

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!
    Părerea mea, te-ai hazardat la pretul de 1,99 €, avand in vedere ca informatiile oferite de aplicatia ta se pot gasi gratis. Incepe gratis, acapareaza-ti clienti apoi, cand aplicatie devine o mica necesitate, cere bani pe ea.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)