Vand accesorii pentru telefoane Apple.
O parte din ele:
-Huse din piele, din plastic dur , plastic moale , bumpere, etc...
-Folii protectie fata/spate
-Protectie din sticla fata
-Incarcatoare , cabluri de 1 metru pana la 4 metrii , diverse culori
-Baterii externe
-Suporturi pentru incarcat , pentru birou , pentru bicicleta sau pentru masina.
Si multe altele , majoritatea le aduc pe comanda dureaza intre 14-45 de zile, in medie ajung inchiar si in 14 zile si cel mai tarziu in 22 de zile mi-a ajuns un transport de 5 huse. Depinde de furnizor.
Toate produsele sunt noi si au calitate buna , nu vand chinezarii care se strica , vand prin magazine dar si privat de 6 luni , am peste 500 de produse vandute si nu am primit nici un mesaj precum ca s-a stricat sau s-a rupt ceva. Majoritatea pieselor sunt After market dar aduc si pe original.
Preturi accesibile , predare personala Bucuresti sau tirmit prin curier oriunde in tara dar clientul suporta transportul ... nu mai mult de 25 Ron pentru aproape toate produsele , sunt produse sub 1kg deci...
Ofer 5Ron reducere la toate produsele pentru clientii care au cont pe idevice.ro! ( preturile reale vi le arat din catalog sau de pe olx , dupa care scad cei 5 ron )
Avand in vedere ca vand pe foarte multe forumuri si alte siteuri la telefon nu pot raspunde deoarece am multe comenzi , toate le procesez doar prin mail: comenzi@agobooks.ro
Raspund foarte greu prin mesaje private , deoarece anunturile sunt pe multe forumuri. Dar voi intra zilnic sa vad topicul.
Orice accesoriu aveti nevoie pentru telefonul dvs ma puteti intreba pe mail.

Click image for larger version. 

Name:	-0-59-0-3mm-Super-Thin-Clear-Case-For-iPhone-4-4S-5-5S-5C.jpg 
Views:	18 
Size:	34.3 KB 
ID:	7014Click image for larger version. 

Name:	81407938_2_644x461_husa-iphone-6-plastic-dur-fotografii.jpg 
Views:	18 
Size:	28.7 KB 
ID:	7015Click image for larger version. 

Name:	81407938_3_644x461_husa-iphone-6-plastic-dur-accesorii.jpg 
Views:	16 
Size:	22.5 KB