Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 3 of 3

Thread: Aparate

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Aparate

La sfarsitul lunii este ziua unui prieten de al meu si isi sarbatoreste ziua intr-un cazinou. Imi puteti da niste ponturi cum pot castiga la aparate (pacanele) adica pe ce miza trebuie sa joci (10 bani, 20 bani, 50 bani, 1 leu etc.), care sunt jocurile pe care trebuie sa le selectez din aparat ca sa ai sanse mari de castig si am vazut ca sunt mai multe tipuri de aparate intr-un sala de jocuri si care este cel mai sigur aparat ca sa ma joc.

Eu am mai jucat doar de placere in 24 decembrie anul trecut si atunci a fost prima mea oara si de atunci nu am mai jucat. Mie nu imi place sa stric banii mei munciti pe astfel de jocuri, dar vreau de acum inainte ca la fiecare sfarsit de saptamana sa adaug suma maxima de 100 RON in aparate ca un fel de hobby, dar nu vreau sa ii pierd fara rost din cauza ca nu stiu sa joc. Deaceea daca imi puteti spune niste strategii si ponturi ca sa ies in castig si sa nu stric 100 RON in fiecare saptamana.

iDevice Master Array DiplomaT's Avatar
    Terminal
    i6 16Gb
    Versiune de iOS
    iOS 11.0.3
    Reteaua de telefonie mobila
    Digi.Mobil
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 17/0

Joci pe bet 50/100 si bagi cate 10 lei(depinde si de aparat, la astea la care am fost eu, bet 1000=10 lei, nu stiu la altele). Eu cand dublam/triplam banii ii scoteam si asa intram cu 50 lei la aparate si ieseam cu 500-600 lei.

Iti spun ca nu o sa ramana un hobby, e mult pana castigi odata mai multi banuti si devine dependenta. Eu zic mai bine sa pui aia 100 lei la pusculita, eu asa as face daca as fi in locul tau.

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Am vazut in ultima perioada ca se joaca mult la Grecia Kino si la alte loterii internationale. Imi puteti da site-uri cu statistici cat mai detaliate cu toate loteriile care jucati adica sa vad numerele care s-au extras si de acum cateva saptamani mai ales la Grecia Kino care are extrageri din 5 in 5 minute. Daca exista statistici cu numerele care se extrag cel mai des posibil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)