Am decis să mă despart de cel mai bun telefon pe care l-am avut până la upgrade’ul la 6s.
Aparatul se află în stare ca nou atât din punct de vedere estetic, cât și funcțional. L-am îngrijit cu mare atenție. Inclusiv rama nu este zgâriată, ecran ciobit etc. I-am pus folii atât de spate cât și pe față din prima zi și l-am ținut în husa tip toc neagră din piele, de care va fi însoțit la vânzare.
Nu este codat pe nicio rețea (neverlocked), memoria este de 64GB, rulează iOS 6.1.3, o raritate care însă îl face să funcționeze excepțional, fără timpi morți etc. După cum se vede în imagini, este liber de cont iCloud, iar serialul și IMEI’ul le aveți la dispoziție pentru orice verificare. Nu a fost niciodată desfăcut.
Aparatul vine însoțit de cutie, cablu de date, încărcător de piză, căști (toate originale), husa tip toc din piele neagră și o husă „Survivor Armored” (anti-șoc, apă, praf) originală Griffin la cutie care îndeplinește standardele militare US Mil-STD-810F și UK Def Stan 00-35.
Datorită unor experiențe triste din trecut, NU trimit în țară decât cu plata în avans a transportului. Însă, deoarece călătoresc mult, este posibil să trec prin localitatea dumneavostră; așa că nu ezitați să întrebați.
NU mă interesează schimburi decât cu iPhone / iPad de minim 64GB la care pot oferi diferență după caz. Nu vă pierdeți timpul cu alte oferte (Android, Windows, ceasuri, biciclete etc.) pentru că nu răspund acestor propuneri.
Pentru mai multe informații sau fotografii, nu ezitați să mă contactați. Răspund în timp real.
Prețul este 800 ron fără negocieri.
0742248883
Fotografii aici: http://olx.ro/oferta/vand-iphone-4s-...e-ID5FZT8.html