Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 3 of 3
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Probleme cu Iphone 5s ios 9.2.1

Buna,de cateva zile de cate ori accesez un link din safari sau mozilla browser pe care il am instalat imi ingheata si nu mai face nimic trebuie sa inchid fereastra respectiva(din chrome merge numai cu paste link) ,acelasi lucru se intampla daca incerc sa deschis un link din orice cont de email,numai din facebook pot accesa link-urile fara freeze,

am facut restore la o data anterioara si tot asa se manifesta ba mai mult de atat sta foarte mult in "waiting" la reinstalarea tuturor aplicatilor,am 1h 1/2 de cand sta asa, poate ati mai intampinat problema si ma puteti ajuta cu un raspuns,multumesc

Member Array
    Terminal
    iPhone 6S, MacBook Air
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0

Cred ca trebuie sa instalezi iOS 9.3 build 13E5237 prin sistemul de Actualizare Software, Software Update,

Citeste articolul integral pe: https://www.idevice.ro/2016/03/28/io...nsat-de-apple/

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Multumesc dar problema cu link-ul am inteles c-a aparut la prima versiune de 9.3 ,eu am 9.2.1 si mi-a mers fara probleme pana acum cateva zile,am incercat sa fac update la 9.3 si nu ma lasa ,deci versiunea inca nu este buna,cred ca alta este problema cu link-ul.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)