Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 2 of 2
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Problema IPhone 7

Am avut iPhone 6s, am achiziționat iPhone 7. Am transferat tot de pe vechiul telefon fără problema. Īntre timp am salvat contacte pe noul iPhone. După salvare īmi tot apărea mesaj de la gmail sa introduc parola pentru actualizare, etc...dar nu am făcut. După 2 luni, M-am jucat și am șters contul gmail existent pe iPhone. Am crezut ca numerele īmi sunt salvate pe iCloud din moment ce migrarea de la 6s la 7 am făcut-o prin iCloud. Cānd selectez iCloud la contacte văd ca nu am niciun număr in telefon. Cu toate ca aveam backup la iCloud cu 2 zile īnainte sa īmi dispară numerele īmi zice ca nu am niciun contact. Ok! Intru in gmail și īmi recuperez contactele. DAR, constat ca aveam contactele vechi de acum 2 luni! Unde sunt cele salvate timp de 2 luni pe noul iPhone 7? Pe cartela nu sunt! Unde le-am salvat, ca acum numele găsesc nicăieri. iCloud Nu, gmail Nu.
    Mulțumesc

Moderator Array apple.center's Avatar
    Terminal
    iPhone 6 Plus
    Versiune de iOS
    iOS 10.2
    Reteaua de telefonie mobila
    DigiMobil
    Feedback Score
    2 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 133/7
    Given: 47/7

0 Not allowed! Not allowed!
    Acele contacte am fost salvate intr-o stocare temporara pana la sincronizarea cu contul corespunzator google. La stergerea lui, au fost sterse si ele.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)