Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 2 of 2
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Terminal
    iPhone 4
    Versiune de iOS
    IOS 5.0.1
    Jailbroken cu
    redsnow
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

iPhone 7 - garanție , help?

Salutare ,

Dețin un iPhone 7 cumpărat de la istyle , de cnd l-am achizitonat GPS-ul a tot făcut figuri și nu am reușit sa mi fac timp sa l duc la garanție , iar acum cateva zile l-am scăpat din mna și i-am fisurat geamul foarte puțin intr un colț , ntrebare mea este dacă l voi mai duce acum la garanție mi vor mai repara GPS-ul dacă am fisurat sticla in colț? Sau nu vor mai putea sa repare deloc...

Mulțumesc !

iDevice Master Array Kilobaid's Avatar
    Terminal
    iPhone 7 Plus, iPhone 6
    Versiune de iOS
    iOS 11 Developer 1, iOS 11 Developer 1
    Jailbroken cu
    None
    Reteaua de telefonie mobila
    Digi.Mobil
    Game Center ID
    -.MDZZ.-
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 67/1
    Given: 52/6

0 Not allowed! Not allowed!
    Pentru GPS, poate sa fi fost si ceva din Soft, un restore probabil, rezolva aceasta problema, nu cred ca ti-l mai accepta acum, daca ti-a cazut telefonul pe jos.

Citez:
    Toate produsele comercializate de societatea comercială iSTYLE RETAIL S.R.L. beneficiază de garanție comercială limitată. Această garanție, indiferent de termenul oferit de producător, nu acoperă următoarele:
    uzura normală a produsului (incluznd, dar fără a se limita la acestea, uzura lentilelor de cameră, a acumulatorului sau a afișajului, etc.);
    defectele cauzate de manevrarea brutală (inclusiv, dar fără a se limita la acestea, defectele cauzate de obiecte ascuțite, de ndoire, comprimare sau cădere, etc.);
    defectele sau stricăciunile cauzate de utilizarea incorectă a produsului, inclusiv de utilizarea contrară instrucțiunilor date de producător;
    defectele sau presupusele defecte cauzate de utilizarea produsului cu produse, accesorii, software și/sau servicii care nu sunt create sau furnizate de producător, și nici defectele cauzate de utilizarea produsului n alt scop dect cel pentru care a fost conceput;
    "Spune adevărul şi atunci nu va trebui să ţii minte nimic."
    Mark Twain

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)