Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 3 of 3
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Transferarea tonului de apel de la computer la iPhone

Bună,

Sunt destul de nou pentru iPhone. Am găsit un ton de apel. Am descărcat-o pe calculatorul meu. Este un fișier MP3. Cum îl pot transfera pe telefonul meu?

Iti multumesc foarte mult

V.I.P. Array mikeru's Avatar
    Terminal
    iPhone8+ / iPhone6s
    Versiune de iOS
    iOS 11.4.1
    Jailbroken cu
    -
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    n-are
    Feedback Score
    8 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 113/9
    Given: 149/0

/m.r.
    ți-a fost de folos răspunsul meu? apasă steluța din stânga și spune-mi asta

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

Faceți 6 pași mai jos:

Pasul 1: Primul lucru pe care trebuie să-l faceți este să télécharger des sonneries. Dacă aveți deja acest lucru, treceți la pasul următor.

Pasul 2: Conectați iPhone-ul sau iPad-ul la computer și deschideți iTunes.

Pasul 3: Faceți clic pe pictograma dispozitivului din colțul din stânga sus al iTunes. Dacă nu este acolo, înseamnă că iTunes nu ți-a detectat dispozitivul. Asigurați-vă că cablul USB fulger funcționează corect.

Pasul 4: Dacă nu vedeți bara laterală în iTunes, ar trebui să o dezvăluiți făcând clic pe meniul Vizualizare, apoi pe Bara laterală. Treceți peste acest pas dacă bara laterală este deja prezentă

Pasul 5: Din bara laterală a iTunes, faceți clic pe Tonuri. Acum glisați și fixați tonul de apel .m4r pe secțiunea Tones din iTunes.

Notă: dacă nu vedeți secțiunea Tonuri, glisați și fixați tonul de apel pe secțiunea On My Device din bara laterală. O nouă secțiune Tonuri va apărea în bara laterală care arată tonurile de apel de pe iPhone.

Pasul 6: Odată ce tonul de apel apare în iTunes, acesta va fi, de asemenea, transferat pe iPhone conectat.

Asta e tot ce trebuie să faceți pentru a transfera tonuri de apel pe iPhone sau iPad utilizând iTunes 12.7. Dacă doriți să transferați mai multe tonuri de apel, repetați același proces ca mai sus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)