Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 5 of 5
    Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!

Cine decodeaza iphone 4 swisscom elvetia ?

Salut baieti am dar search pe forum si vad ca cei care se ocupau cu decodari definitive nu prea mai fac sau nu pot face pe swisscom (ca pe 3 dintre ei i-am contactat si nu mai fac).

Intrebarea mea este : cunoasteti pe cineva care face decodare definitiva pe swisscom elvetia? si daca da imi puteti trimite si mie un numar de telefon, o adresa de mail ceva .

va multumesc anticipat si scuze daca am postat aiurea dar sunt aproape disperat,pentru ca am facut aceeasi prostie ca multi cu restore-ul si acum am bb 04.11.08 si gevey-ul nu mai functioneaza motiv pentru care m-am gandit ca singura solutie ar fi neverlocked-ul .

p.s. de cateva zile incerc sa vbesc cu cei de la swisscom si nu primesc nici un raspuns.

Member Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down

Quote Originally Posted by bgdkorn View Post
    Salut baieti am dar search pe forum si vad ca cei care se ocupau cu decodari definitive nu prea mai fac sau nu pot face pe swisscom (ca pe 3 dintre ei i-am contactat si nu mai fac).

Intrebarea mea este : cunoasteti pe cineva care face decodare definitiva pe swisscom elvetia? si daca da imi puteti trimite si mie un numar de telefon, o adresa de mail ceva .

va multumesc anticipat si scuze daca am postat aiurea dar sunt aproape disperat,pentru ca am facut aceeasi prostie ca multi cu restore-ul si acum am bb 04.11.08 si gevey-ul nu mai functioneaza motiv pentru care m-am gandit ca singura solutie ar fi neverlocked-ul .

p.s. de cateva zile incerc sa vbesc cu cei de la swisscom si nu primesc nici un raspuns.

daca aflii ceva zi mi si mie ca si eu sunt in aceiasi situatie ca tine

V.I.P. Array mikeru's Avatar
    Terminal
    iPhone8+ / iPhone6s
    Versiune de iOS
    iOS 11.4.1
    Jailbroken cu
    -
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    n-are
    Feedback Score
    8 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 113/10
    Given: 149/0

de cānd s-a creat threadul ăsta s-au mai deschis cāteva pentru decodări. dă un ochi, īntreabă-i pe fiecare, că nu strică
    /m.r.
    ți-a fost de folos răspunsul meu? apasă steluța din stānga și spune-mi asta

iDevice Master Array philip's Avatar
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/2

Din cate stiu dintre operatorii din elvetia doar pentru Orange Switzerland este deblocare momentan, si e peste 100 euro.

Proaspat posesor de iDevice Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down

Quote Originally Posted by bgdkorn View Post

Buna si pe mine m-ar interesa o cartela de swisscom elvetia k sa imi activez iphone 4s ,dak are cineva sunt interesat chiar si contracost ,multumesc
    PS: Nu este decodare definitiva la aceasta retea ,imi pare rau sa te dezamagesc ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)