Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!

Poll: Ce parere ai despre Bumper-ul pt iPhone 4?

Be advised that this is a public poll: other users can see the choice(s) you selected.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 83 of 83
    iDevice Master Array
    Terminal
    Iphone 4S 16GB Neverlocked
    Versiune de iOS
    5.0.1
    Jailbroken cu
    Absinthe 0.3
    Reteaua de telefonie mobila
    Frog (COSMOTE)
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0

0 Not allowed! Not allowed!
    am avut 2 iphone 4 ... pe ambele am tinut bumper negru original , intradevar zgarie marginea telefonului dar eu iau tot timpu o folie de carbon pentru laterale ... din pacate bumperul s-a rupt intre timp ( cauciucu acela ) .acum am 4s , i-am luat tot felu de huse .. degeaba ... acum am folie de carbon pe margine + bumper alb .. se vede extraordinar. fara protectie pe marginile telefonului puteti sa puneti voi ce husa vreti ca tot o sa se zgarie marginea aia argintie din cauza prafului si a "nisipului" intrat intre husa si telefon

iDevice senior Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 12/4
    Given: 0/2

@bebel cu acea husa cred ca la un iphone iar sta oribil, este frumos un boomper sau un spate de aluminiu cromat, cineva a postat unul era superb, dar sal imbraci in halul ala... ii strici tot aspectul. Parerea mea... gusturile nu se comenteaza, parerile se asculta.

iDevice Master Array
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/3
    Given: 0/0

La fostul iphone 4 am purtat bumper si nu l-am dat jos dupa el cateva luni bune. Cand l-am dat, stupoare, era facut varza varza. Simteam ca innebunesc dar norocul meu a fost ca am avut niste probleme tehnice cu el si l-am returnat, primind unul nou. La cel nou nu am pus inca bumper insa am de gand s-o fac dar doar dupa ce voi cumpara folie pt laterale.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)