Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 25 of 25
    V.I.P. Array mikeru's Avatar
    Terminal
    iPhone8+ / iPhone6s
    Versiune de iOS
    iOS 11.4.1
    Jailbroken cu
    -
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    n-are
    Feedback Score
    8 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 113/10
    Given: 149/0

-2 Not allowed! Not allowed!
    @mau: n-ai de ce să te scuzi. în continuare vor fi contrări când vor fi păreri diferite
    și-n continuare îmi voi susține punctul de vedere, ca și altădată, chiar și în contrări )

@tiberiuboboc: faptul că scrie Moderator sub nick-ul meu nu schimbă cu nimic statutul meu pe forum. îți pot spune ce ”puteri” am: să lipesc thread-uri, să mut postări, să redumesc topicuri. mai dau avertizări uneori, dar nu am niciun interes să scot oamenii de pe forum cu ban-uri sau alte ”excese de zel”. așa că, primește aprecierea de printre rânduri și click-urile pe steluța ta ori de câte ori ne permite forumul.

am postat și în altă parte: nu trebuie să fii moderator ca să dai un răspuns bun, iar faptul că ești moderator nu-ți dă dreptate

so! mai gândește-te înainte să pleci. sunt câțiva oameni aici care știu ce vorbesc, atunci când postează. și tu ești unul dintre ei

LE: nu prea are coerență ce-am scris. sper să înțelegi că-i numai de bine! e deja prea târziu și ideile mi se pierd de la minte la degete

@mods: dacă sunt prea offtopic, vă rog să îi PM post-ul meu lui @tiberiuboboc și să-l ștergeți
    Last edited by mikeru; 11-25-2011 at 01:43 AM. Reason: completări
    /m.r.
    ți-a fost de folos răspunsul meu? apasă steluța din stânga și spune-mi asta

VIP Array Protektor's Avatar
    Terminal
    iPad2 wifi
    Versiune de iOS
    6.1
    Jailbroken cu
    fara JB
    Orange
    Feedback Score
    1 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/2
    Given: 36/4

0 Not allowed! Not allowed!
    Uite cum se schimba vremurile: Mikeru de la supermoderator acum e un user( la cererea lui motivata foarte bine; inca odata sa-ti traiasca ), iar tiberiuboboc e supermoderator si nu au trecut decat 3 luni. Bravo domnilor felicitari si mai asteptam si pe altii in echipa si bineinteles pe @Mikeru caruia ii pastram locul.

Sper ca acum sunt lamurite lucrurile
    "Nu fura !...Guvernul nu agreaza concurenta...!"

V.I.P. Array tiberiuboboc's Avatar
    Terminal
    iPhone 6S Plus 64Gb Silver; iPhone 6S Plus 16Gb Gold; iPhone 6S 16GB Gold; MacBook Pro Retina 2015
    Versiune de iOS
    iOS 10.2 beta 2
    Jailbroken cu
    Nu inca ...
    DigiMobil
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 160/30
    Given: 58/1

Topicul e deschis de mine, iar eu pot sa spun ca sunt pe deplin lamurit: lucrurile decurg normal si corect pe acest forum. Nu stiu cati dintre cei care vor citi acest post ma cred pe cuvant, dar asta este adevarul. Si cand spun asta credeti-ma ca o spun total dezinteresat si ca nu are nici cea mai mica legatura cu functia mea de moderator, pentru ca nu am nimic de castigat si, mai ales, nimic de pierdut.
    Asa cum spunea si @Protektor, nu au trecut decat 3 luni de atunci, asa ca - extrapolând - peste alte trei luni este posibil sa fie altcineva in aceasta functie iar eu in alta postura .
    Si acum, la treaba!
    Cititi regulamentul forumului! Nu uitati nici de manualul de utilizare al idevice-ului.

User Array flotouran95's Avatar
    Terminal
    iphone 4S
    Versiune de iOS
    6
    Jailbroken cu
    da
    orange
    Feedback Score
    0
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/2

Mda asa e cum zice Tibi cine stie peste citeva luni vom fi user normali si vor fi altii in locul nostru.Sa speram ca asa vor sti si alti ca noi ce facem aici e doar sa respectam niste regulii si sa le aplicam cu toate ca poate altii ne urasc dar asta face parte din partea ,,moderarii " sa zicem.

VIP Array Protektor's Avatar
    Terminal
    iPad2 wifi
    Versiune de iOS
    6.1
    Jailbroken cu
    fara JB
    Orange
    Feedback Score
    1 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/2
    Given: 36/4

Eu va spun sincer ca pentru acest forum, aproape ca am renunțat la una din pasiunile mele adică GPS, @flotouran95 știe bine ce spun ca in acea vreme activam pe cel mai bun forum de profil si înca mai intru acolo cu plăcere. pentru acel forum si un moderator emitent in materie de GPS am fost Banat (pe viața au zis ei ), pe unul din cele mai mari forumuri din România; ulterior am fost reabilitat dar nu ma mai interesat.
    P.S. Culmea ca cel care ma Banat acolo este user pe acest forum, dar mă fac ca nu-l vad, el sigur știe cine sunt pentru ca am același ID si acolo. Poate chiar el ma reabilitat
    "Nu fura !...Guvernul nu agreaza concurenta...!"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)