Salut! Pentru a avea access la toate optiunile forumului trebuie sa te inregistrezi aici!
Results 1 to 20 of 25

Threaded View

V.I.P. Array mikeru's Avatar
    Terminal
    iPhone8+ / iPhone6s
    Versiune de iOS
    iOS 11.4.1
    Jailbroken cu
    -
    Reteaua de telefonie mobila
    Orange
    Game Center ID
    n-are
    Feedback Score
    8 (100%)
    Thumbs Up/Down
    Received: 113/10
    Given: 149/0

-2 Not allowed! Not allowed!
    @mau: n-ai de ce să te scuzi. în continuare vor fi contrări când vor fi păreri diferite
    și-n continuare îmi voi susține punctul de vedere, ca și altădată, chiar și în contrări )

@tiberiuboboc: faptul că scrie Moderator sub nick-ul meu nu schimbă cu nimic statutul meu pe forum. îți pot spune ce ”puteri” am: să lipesc thread-uri, să mut postări, să redumesc topicuri. mai dau avertizări uneori, dar nu am niciun interes să scot oamenii de pe forum cu ban-uri sau alte ”excese de zel”. așa că, primește aprecierea de printre rânduri și click-urile pe steluța ta ori de câte ori ne permite forumul.

am postat și în altă parte: nu trebuie să fii moderator ca să dai un răspuns bun, iar faptul că ești moderator nu-ți dă dreptate

so! mai gândește-te înainte să pleci. sunt câțiva oameni aici care știu ce vorbesc, atunci când postează. și tu ești unul dintre ei

LE: nu prea are coerență ce-am scris. sper să înțelegi că-i numai de bine! e deja prea târziu și ideile mi se pierd de la minte la degete

@mods: dacă sunt prea offtopic, vă rog să îi PM post-ul meu lui @tiberiuboboc și să-l ștergeți
    Last edited by mikeru; 11-25-2011 at 12:43 AM. Reason: completări
    /m.r.
    ți-a fost de folos răspunsul meu? apasă steluța din stânga și spune-mi asta

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)