Salut,daca ma puteti ajuta va rog..problema mea suna in felul urmator:in data de 25 februarie am achizitionat un iphone 4s,nou, de la orange.telefonul a venit cu un defect de fabricatie care consta intr-un punct (ciobitura)vizibila si deranjanta SUB sticla,pe banda neagra din partea de sus a telefonului.initial nu l am vazut pentru ca am aplicat o folie mata inca din prima zi.dupa doua saptamani am luat folia jos si am constatat acel punct deranjant sub sticla telefonului...am dus telefonul la orange dupa doua saptamani,mi s a facut o constatare de catre un angajat orange,mi a confirmat defectul,a trimis telefonul in service dupa care a venit cu o foaie pe care scria mare,defect neconstatat! este nasol sa iti constate defectul in shop iar in service sa rada de tine...am luat legatura cu protectia consumatorului,inca nu am primit un raspuns.rugamintea mea este,ma poti ajuta sau indruma spre un contact/email catre apple usa sau romania?am intrat pe siteu lor dar sincer mi am prins urechile acolo....am butonat siteu lor cateva ore si n am rezolvat nimic..( va rog frumos sa ma aiutati si pe mine cumva! va multumesc frumos,Florin

Sent from my iPhone